כל מה שרציתם לדעת על כריתת עצים

0 0

אם יש ברחוב שלכם עץ שנראה מסוכן ואם הוא עלול ליפול ולהתמוטט על אחד מחוטי החשמל באזור, ברור מדוע אתם תוהים מה ניתן לעשות בנידון. אומנם העצים הם חלק מהנוף שלנו ויש להם חשיבות אדירה בעולמנו, אך יש גם מקרים שבהם חובה לכרות עץ. על מנת שניתן יהיה להגן על העצים וכדי שלא יהיה מצב שבו כל אחד יכרות איזה עץ שהוא רוצה, קיימים חוקים ברורים בעניין. לכן כדאי לדעת שכאשר מדברים על כריתת עצים יש לפעול בהתאם לחוקים, וזה אומר שלפני הכול אתם חייבים לקבל אישור כדי לכרות את העץ המדובר. במילים אחרות: אם בסך הכול מדובר על עץ שמסתיר לכם את הנוף, זו לא עילה מספיק טובה כדי לקבל אישור לכרות אותו. יש להוכיח שהוא מסכן בדרך כזו או אחרת את הסביבה ובמידה וכן תוכלו להוכיח זאת, סביר שתקבלו אישור לכרות אותו.

מי מבצע בפועל עבודה כמו כריתת עצים?

חשבתם לרגע שאחרי שתקבלו אישור על כריתת עצים מסוימים תוכלו להגיע עם מסור קטן ולבצע לבדם את העבודה? טעיתם. בכל מה שקשור לכריתה של עצים יש צורך במקצועיות, בתעודות שמאפשרות לכם לעסוק בתחום וגם בציוד מתאים. יתרה מכך, אם אתם לא רוצים שיהיו תקלות במהלך העבודה, צריך כמובן גם ניסיון וידע בנושא. לכן כדאי לדעת שיש היום חברות מובילות שמציעות שירותי גיזום עצים ברחובות וכריתת עצים מסוגים שונים. במידה וקיבלתם את האישור לכרות עץ, או שאולי אתם רוצים שהמקצוענים יעזרו לכם לקבל את האישור – פנו אל חברה שזו המומחיות שלה. חברות מקצועיות של כריתת עצים יכולות לבצע עבודות של כריתת עץ אפילו במקומות שבהם הגישה אל העץ מאוד קשה ומורכבת, שכן יש להן את כל הציוד, את המנופים ואת הסולמות הנדרשים לכך.

כמה תשלמו?

מעולם לא הכרתם מישהו שהזמין שירות של גיזום עצים ברחובות או שירות כמו כריתה של עץ? חוששים שזה הולך להיות יקר? אם כך, כדאי שתדעו שזה לא מדויק. אומנם זה נכון שיש מספר חברות שעובדות בתחום הזה ברחובות ומרשות לעצמן לגבות מחירים מופקעים, אך לא תמיד זה כך. זו הסיבה, למעשה, שבגללה כדאי לעשות השוואה של מחירים. כך תוכלו לבחור את המחיר הטוב ביותר ולהבטיח שאתם מקבלים שירות ברמה גבוהה. כדאי גם לקרוא כמה חוות דעת אודות החברה שבידיה אתם מפקידים את המשימה כי כך תהיו בטוחים יותר לגבי בחירתכם.

Related Post

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות