כל מה שרציתם לדעת על הסרת שיער בלייזר

11 0

 לפי הסטטיסטיקה, אחד מטיפולי קוסמטיקה הפופולריים ביותר בשנים האחרונות הפך להיות הסרת שיער בלייזר. אם עד לפני כמה שנים ברגע שדברו על "מכון יופי" האסוציאציה הראשונה שהייתה עולה בראשם של אנשים רבים, הייתה "נשים", היום גם גברים לא מהססים לבצע טיפולים קוסמטיים שונים.

הסרת שיער בלייזר בטכנולוגיית SHR היא אחת הטכנולוגיות המתקדמות והחדשניות שקיימות כיום בשוק.

הסרת שיער בלייזר – שאלות נפוצות

מדובר על טיפול מבוקש מאוד. לפני הגעה לטיפול הראשון, עולות שאלות רבות, כגון – האם זה כואב? לאיזה סוג עור זה מתאים? האם ניתן להסיר גם שיער בהיר?

  • האם הטיפול כואב? זוהי שאלה נפוצה מאוד ואף חלק מהאנשים חוששים לעשות את הטיפול משום שהם מגדירים את עצמם כאנשים בעלי סף כאב נמוך. הטכנולוגיה של הסרת שיער בלייזר היא מתקדמת מאוד ועם טכנולוגיית ה-SHR לא תחושו כאב כלל. הטכנולוגיה מחממת את העור בצורה הדרגתית עד לטמפרטורה הרצויה ולכן אינה מסבה כאב. חשוב לציין שאם בכל זאת אתם מרגישים כאב, פנו מיד למטפל.
  • לאיזה סוג עור זה מתאים? עד לפני כ15 שנים היה ניתן לעשות טיפולי הסרת שיער בלייזר רק לבהירי עור. יש מכשירים מותאמים לכל סוגי העור, גם לבעלי עור בהיר וגם לבעלי עור ככה. עם זאת, לפני שאתם נרשמים לטיפול הסרת שיער בלייזר, חשוב לברר אל מול הקליניקה שתבצעו בה את הטיפול, האם יש להם את מכשיר שמותאם לסוג העור שלכם. טכנולוגיית הסרת שיער בלייזר SHR מתאימה כמעט לכולם. החריגים שלא יוכלו לבצע את הטיפול בטכנולוגיה זו הם: לבקנים, בעלי שיער לבן או שיער מאוד בהיר ושיער ג'ינג'י. כמו כן, אם אתם סובלים מעור פגוע גם לא תוכלו לבצע את הטיפול.
  • למי אסור לעשות הסרת שיער בלייזר? אנשים שנוטלים תרופות העלולות לגרום לכתמים בעור לאחר הטיפול. כמו כן, לא מומלץ לעשות טיפול לייזר באזורים של קעקועים בגוף. בכל מקרה, מומלץ לעשות טיפול ניסיון לפני על שטח עור קטן ולראות את התגובה של הגוף. במידה והגוף מגיב בצורה תקינה, ניתן לבצע טיפול כולל.
  • שיזוף בשמש במהלך הטיפול – שיטת ההסרה בSHR היא היחידה שבה תוכלו להשתזף במהלך הטיפולים. עם זאת, הקפידו לשמור על העור שכן עור פגוע מכוויות לא יכול לעבור את הטיפול.

Related Post

יופי של התנדבות

Posted by - 2 ביולי 2019 0
מזה עשור מתנדבים עובדי לוריאל במוקדים העירונים השונים – ביום מיוחד אותו מכנים בחברה "יום האזרחות הטובה" תחת הכותרת "כולנו…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות