כל מה שחשוב לדעת על הוצאת ספרים באמזון

9 0

הוצאה לאור של ספר כיום מהווה תהליך שונה במהותו מתהליך ההוצאה לאור המסורתי והמוכר, בגלל השינויים הטכנולוגיים מרחיקי הלכת כמובן, אלו אשר הפכו אתר אינטרנט כמו אמזון לא רק לחנות הספרים הגדולה והמצליחה ביותר בהיסטוריה, אלא גם באופן כללי לחנות הגדולה והמצליחה ביותר אי פעם. הוצאות ספרים באמזון היא כיום הצעד המתבקש והברור עבור כל מי שמעוניין להוציא ספר אל האור, ולעשות זאת בצורה יעילה ובעלת פוטנציאל להגיע לכמה שיותר קוראים ברחבי העולם. אם כן – איך מוציאים ספר לאור באמזון?

הוצאה לאור המתמחה ספציפית בהוצאה לאור וקידום באמזון

כמו בכל תחום אחר בחיים, גם בכל הנוגע להוצאה לאור אנחנו פונים תמיד לאנשי המקצוע המתמחים בכך, וכיום ניתן למצוא כבר הוצאות לאור המתמחות ספציפית באמזון. לכן, הצעד הראשון והמתבקש ביותר שלנו צריך להיות לפנות לחברה ואנשי מקצוע המתמחים בהוצאה לאור באמזון.

הוצאה לאור מסוג זה תסייע לכם לסיים את שלבי הכתיבה והעריכה של הספר (שלבים כמו עריכה לשונית ועריכה ספרותית, עיצוב כריכה וכד') ואף תסייע לכם בתהליך התרגום של הספר, בהתאם למדינות בהן מעוניינים להוציאו אל האור. חשוב לזכור שבמיוחד כשמוציאים ספר לאור באמזון העולם נפתח בפנינו בצורה חסרת תקדים כך שניתן לכוון להוצאה לאור של הספר במספר מדינות שונות. אותה הוצאה לאור תספק לכם גם שירותי ייצוג ספרותי בחו"ל – ייצוג של האינטרסים שלכם, כסופרים והמחברים של הספר, בשווקים בחו"ל בהם אינכם מדברים את השפה ואינכם בקיאים בחוקים ובמנהגים הרלבנטיים.

חשוב להדגיש כי אחד מתחומי ההתמחות החשובים והרלבנטיים ביותר שנרצה שיאפיינו את אותה הוצאה לאור צריך להיות קידום ספרים באמזון. מכיוון שמדובר בחנות ספרים מקוונת, אופן השיווק והקידום של הספר דומה במובנים מסוימים לקידום של אתר אינטרנט, ובמבונים אחרים לקידום ושיווק של ספר "רגיל". כלומר, יש להיות בקיאים בתחום ולשלוט בטכניקות הרלבנטיות מעולם השיווק הדיגיטלי והקידום ברשת על מנת לקדם את הספר שלכם באמזון בצורה יעילה באמת.

כשזה נעשה נכון זו פלטפורמת מכירת הספרים היעילה בהיסטוריה

במידה וכל זה נשמע לכם מעט טכנולוגי מדי או כמו תחום בו אינכם מבינים דבר ולכן חוששים להתנסות בו, המסר שלנו אליכם הוא – אל תחששו! בדיוק בשביל זה אתם שוכרים חברה המתמחה בתחום ותסייע לכם בכל השלבים השונים של הוצאה לאור של ספר וקידומו באמזון.

חשוב להפריד בין השאלה – "איך מוציאים ספר לאור באמזון?" אשר עשויה להיראות לכם מעט מאתגרת מנקודת מבטכם (שכן אינכם מתמחים בתחום…) לבין היתרונות המתקבלים מהשימוש בפלטפורמה המתקדמת הזו. כשעבודת הקידום של הספר באמזון נעשית בצורה נכונה ויעילה באמת, היתרונות עצומים והשמיים הם הגבול מבחינתכם, גם אם זה הספר הראשון שלכם. זו פלטפורמת הוצאת הספרים (פרסום, קידום ומכירת ספרים) הגדולה והיעילה ביותר בהיסטוריה! כדאי לנצל את לטובתכם.

למידע נוסף אודות הוצאת ספרים באמזון היכנסו לאתר ebookpro הוצאת ספרים באמזון וסוכנות ספרותית כולל תרגום, הפקה וקידום ספרים בעולם.

תמונה באדיבות pixabay.com

Related Post

סכנה ברורה ומיידית

Posted by - 9 באוקטובר 2019 0
כמו בכל שנה, גם השנה, גידול חד במספר הילדים שהיו מעורבים בתאונות אופניים; על-פי עמותת אור ירוק מעל 1000 ילדים…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות