כל המידע על סוגי יהלום לטבעות אירוסין

9 0

האם נכונה האמרה כי "חבריה הכי טובים של האישה הם היהלומים"? הדעות בעניין זה חלוקות לכאן ולכאן, מה שבטוח שכל אישה תשמח לקבל ביום הכי חשוב בחייה טבעות אירוסין עם יהלומים. לא כולם, באופן טבעי, ממש מבינים בתחום האלומיניום, כאשר הוא חולש על הרבה סוגי יהלומים. על מנת לעזור לכם לעשות קצת סדר בבלגן, מאמר זה יתמקד ביתרונות ובחסרונות של סוגי היהלום לטבעות אירוסין.

מה היתרונות ומה החסרונות של טבעות אירוסין מיהלום עגול?

טבעות אירוסין מיהלום עגול מבוקשות בשל הנצנוץ העז שמוקרן מהן ומכונה זוהר, בשל הנוכחות היפהפייה של הברק שלו, ניתן להחביא פגמים ולהבליט גוונים. אבל כמובן שלא הכל יכול להיות מושלם, ורכישה של טבעות אלו כרוכה בהוצאה כספית רבה בשל הדרישה הרבה שלו.

מה היתרונות ומה החסרונות של טבעות אירוסין מיהלום סגלגל?

רבים הם הלוטשים את עיניהם כאשר מדובר ברכישת טבעות אירוסין מיהלום סגלגל, והדבר נובע מן הקלאסיות העצומה שלה לנוכח הייחודיות הרבה שבו. הברק והחיתוך המושלמים שלו מהווים אפקט אשליה שבה האצבע נראית ארוכה וחושנית יותר. אך ליתרונות, כמו בכל תחום, נלווים גם חסרונות, שטבעת אירוסין זו מאופיינת באפקט הפפיון שרבים מסתייגים ממנו. אפשרי להבחין באפקט הפפיון באמצע היהלום, כאשר הינו לחלוטין זהה לפפיון של הגברים. הדבר מתרחש באמצעות פיזור של אור שאינו הומוגני ואינו די עמוק. בטבעות אירוסין מיהלום סגלגל צריך לוודא כי היהלום ניחן ביותר עומק ובאופן הזה לאפשר מזעור של הפפיון. במידה ואפקט הפפיון לא מטריד אתכם, לפעמים יהיה באפשרותכם לבחור ביהלום בעל משקל קראט רב יותר.

מה היתרונות ומה החסרונות של טבעות אירוסין מיהלום אגס?

ברכישה של טבעות אירוסין בסינרגיה של מרקיזה עם הברקה עגולה, תשכילו לבחור בטבעת אירוסין עם יהלום שמאופיינת בצורה של אגס. מדובר אודות אפשרות אלגנטית של טבעת אירוסין, כמו גם אפשרות אשר מלווה באישיות. היתרונות הבולטים של יהלום האגס זהים מאוד ליהלום הסגלגל, כאשר ביכולת של הברק שלהם להסוות כאשורה את הליקויים כמו גם את הגוונים. בדיוק באותו אופן כמו שטבעת אירוסין מיהלום סגלגל, כך גם טבעת אירוסין מיהלום אגס מעבירה אשליה של אצבע ארוכה יותר. החיסרון הבולט של טבעת זו מתבטא גם באפקט הפפיון, מה שמצריך להיזהר מאוד כאשר עונדים אותה.

מה היתרונות ומה החסרונות של טבעות אירוסין מיהלום ברקת?

טבעות אירוסין הכי נחשקות הינן מיהלום אליפסה, ומיד אחריהם אפשר לציין את טבעת האירוסין מיהלום ברקת, אשר נודעו לה סגולות רבות, אבל היא אינה מתאפיינת בניצוץ שהמון בני אדם אוהבים בתכשיטים מיהלומים. אי אפשר להגיד בפה מלא האם מדובר על חיסרון או האם מדובר על יתרון, בדיוק כמו בכל סוג של יהלומים, הכל תלוי במה שאתם מעדיפים ומה הטעם האישי שלכם. גם סוג זה ניכר ביכולתו להעביר אשליה כי האצבע נראית ארוכה יותר והנראות שלו יותר גדולה משאר היהלומים העגולים. החיסרון הנודע של חיתוך האזמרגד בא לידי ביטוי בכך שאי אפשר להעלים את האיכות באותו אופן כמו בטבעת נישואין מיהלום שיש לו חיתוך מבריק. הפגמים יותר בולטים לעין המתבונן ביהלום זה, ואין זה מראה מלבב כלל וכלל כמו כן, באם החיתוך לא בוצע כהלכה, כי אז יתלווה לו נראות של אזור שחור, רוב הדברים ניתנים לפתרון, באם תמצאו תכשיטנים מקצועיים, שיודעים היטב את המלאכה.

תמונה FREEPIK

Related Post

נפש יהודי

Posted by - 26 במרץ 2024 0
ברחבת בית יד לבנים בנתניה – הוצב פסל של הפסל סם פיליפ, שתוכנן לפני השבעה באוקטובר, אבל דומה שהוא מייצג…

קמחא דפסחא

Posted by - 25 במרץ 2021 0
במרכז הלוגיסטי של 'טוב לב' קופת הצדקה המרכזית של נתניה לא נחים לרגע . ערב פסח בפתח ומרכז ההתנדבות של…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות