כל הדרכים להפתיע בט"ו באב!

7 0

בין אם אנו נמצאים במערכת יחסים ארוכת שנים או בכזו מרגשת שעדיין נמצאת בחיתולים, תמיד כיף לקבל מתנה ולהרגיש נאהב. ההרגשה שהצד השני הקדיש מחשבה והשקיע מזמנו גורמת להתרגשות רבה ונותנת המון גם לצד הנותן. לא חייבים להשקיע כספים רבים כדי לרגש ומספיקה גם מתנה סמלית כדי להראות לצד השני שאכפת לנו ממנו. ממתנה סמלית, דרך זוגית ועד בילוי משותף, כיצד נעלה חיוך על פני בן או בת הזוג בט"ו באב?

מתנה סימלית

סמליות היא דבר חשוב בחיים, היא אינה תלויה בכסף ובאה על מנת להעביר מסר של חשיבה ושל אהבה, כל מה שצריכה למעשה לכלול מתנה ליום האהבה. מתנה סמלית מצהירה על כוונה, אך יחד עם זאת אינה מחייבת או מעיקה. מתנה סמלית ניתן לרכוש בתחילתו של קשר, כאשר לא רוצים להגזים יתר על המידה ולהרתיע את הצד השני, כאשר שני בני הזוג החליטו שלא יקנו האחד לשנייה מתנה יקרה או כאשר אנו נמצאים בתקופה לחוצה כספית ובכל זאת רוצים לפנק את הצד השני ולהראות אכפתיות. מתנה סמלית חייבת להיות כזו ברורה, שבמבט אחד יבין מקבלה את הכוונה העומדת מאחוריה. ביום האהבה ניתן לבחור בכזו בצבע אדום או ורוד, מתנה מעט קיטשית שכוללת לבבות או פריט עם משפט שנון ואפילו באפשרויות השחוקות, אך האהובות ביותר- פרח או שוקולד.

מתנה אישית

מתנה אישית יכולה להיות כזו קטנה או גדולה, כאשר כוחה האמיתי הוא בלהראות לצד השני כמה היטב אנו מכירים אותו וזה מה שמייחד אותה. באידאל בני הזוג הם גם החברים הטובים ביותר אחד של השני ואלו שאמורים לדעת את סודותינו הכמוסים ביותר ואת אופיינו על בוריו. מה מצחיק אותנו, מה אנחנו אוהבים לאכול, צבע או סרט אהוב, תחביב, מה מסב לנו אושר וכן הלאה. העניין במתנה אישית הוא לקחת את האחד האלמנטים האלו או יותר הקשורים באופיו של הצד השני וליצוק אותו לתוך מתנה. במתנה כזו יש סאב טקסט שמכריז על כך שהקשר וההיכרות הם עמוקים ובאים להכריז- אני מכיר אותך ואוהב אותך בשל כך. לדוגמא, אם בן או בת הזוג הם אנשים טכנולוגיים, ניתן לרכוש עבורם גאדג'ט חדשני. במידה ומדובר בחובבי בישול וקולינריה, ניתן להזמינם למסעדה או לרכוש פריט למטבח. במידה ובת הזוג אוהבת אופנה או "חולת" נעליים, בררו מבעוד מועד את המידה שלה וקנו לה את זוג הנעליים עליו חלמה. המתקשים יוכלו לרמות מעט ולהתייעץ בבני המשפחה ובחברים הקרובים.

מתנה זוגית

בבחירת מתנה זוגית יש מגוון יתרונות. ראשית, היא מעבירה מסר לצד השני שאנו לא חושבים בצורה של אני והיא, אלא עלינו כזוג- מקשה אחת, מה שמהווה דבר רומנטי לכשעצמו. היתרון השני הוא ששני בני הזוג יכולים ליהנות מהמתנה יחד. ישנם שני סוגים של מתנות זוגיות, כזו בה פריט אחד משמש את שני בני הזוג יחדיו או לחילופין פריט זהה לו ולה, יכול להיות גם אחד בגרסא גברית ואחד בנשית, כל אחד על פי מגדרו. נותן המתנה למעשה מעניק מתנה שהוא עצמו נהנה ממנה ולכן הרצון להשקיע גדל. מתנה כזו יכולה להיות פריט דקורטיבי או פונקציונאלי לכל אחד מחללי הבית, אשר ממנה יהנו שני הצדדים, שעון או תכשיט בגרסא דומה אך שונה עבורו ועבורה או פריט יוניסקס שנקנה פעמיים ושני הצדדים יכולים ללכת איתו כשנמצאים יחדיו.

בילוי משותף

מי אמר שמתנה חייבת להיות חומרית? לעיתים יצירת זיכרונות משותפים וחוויות כיפיות שיזכרו שנים קדימה, עדיפים מכל מתנה יקרה או נוצצת ככל שתהיה. ניתן לכסות את עיני בן או בת הזוג ולעשות זאת כהפתעה וגם בלתאם מראש אין כל רע. עם זאת, נסו לצאת מהקופסא ולחשוב על בילוי מקורי יותר מיציאה לסרט או מסעדה. ניתן למשל לבשל או לאפות יחדיו ולאחר מכן לכן לשבת לארוחה רומנטית בבית או בחוץ, ללכת לטיול במקום מיוחד או אפילו לצאת לאימון זוגי כיף ומיוזע. העיקר להיות ביחד.

ט"ו באב שמח!

Related Post

"לחיים יש משמעות…"

Posted by - 14 בנובמבר 2019 0
סא"ל מורנו ז"ל שירת בסיירת מטכ"ל ושימש בתפקידים בכירים וייחודיים שרק בודדים ביחידה עוברים הכשרה שכזאת. עמנואל הוגדר על ידי…

שני שוטרים שהחלימו מפציעתם הקשה, הגיעו השבוע למנחת מסוק מד"א ופגשו את הפראמדיקים שהצילו את חייהם בשבת השחורה: "זה מרגש מאוד, לשנייה לא הפסקתי לחשוב עליכם"

Posted by - 26 בדצמבר 2023 0
לצפייה בוידיאו מהמפגש https://youtu.be/w46Jmtewl-s במהלך הקרבות שהתנהלו בשבת השחורה, נפצעו באורח קשה שוטרי תחנת שגב שלום, קצין המבצעים פקד אור יוסף…
כלי נגישות