כך נמחקו חובות בגובה רבע מיליון ₪ [ 260,000 ₪]

7 0

אלכס תושב העיר נתניה כבן 38 נקלע לחובות בגובה רבע מיליון שקלים.

סיפורו של אלכס מתחיל בשנת 2010  אז היה בחור צעיר אשר רעב לכבוש את העולם ולהצליח בגדול. אלכס פתח חנות צעצועים בעיר אשר הייתה פעילה משך כ-10 שנים בפעילות מבורכת, כזו אשר אפשרה לאלכס לחיות בכבוד ואף מעל הממוצע.

בנוסף לחנות הצעצועים ולאחר מספר שנים, החליט אלכס כי הוא מעוניין להרחיב את הפעילות לתחומים אחרים ונוספים ופתח בנוסף לחנות, מוסך פחחות רכב שזהו תחום התמחותו משך שנים.

בתחילת הפעילות הכל נוהל על מי מנוחות אלא שאופן ניהול העסקים היה כזה אשר יצר סדקים במערכת הבנקאית מידי יום, דבר אשר אלכס לא ראה וצפה באותם רגעים,  הדברים באו לידי ביטוי בערבוב הכנסות של העסקים ובחוסר שליטה על כספים שיוצאים ומידי יום החל הבלגן להיערם.

הכספים שהיו בבנק כהכנסות מהעסקים הביאו לאלכס לחשוב שהם שייכים לו ואף פנה לקניית רכב ומעבר דירה בהתאם אלא שלדאבונו הוא לא לקח בחשבון כי מכספים אלו יש לשלם תחילה לספקים, נותני שירות, רשויות המס, עובדים ובסוף מה שיישאר יהיה של אלכס.

עקב ניהול לא נכון החלו מכתבים להגיע מאת הנושים והספקים השונים אשר ממתינים לתשלום, אלכס מנגד מצא את עצמו בבור כלכלי והחל למכור את נכסיו.

לאחר שעשה כל שבידו לצאת מהמצב הכלכלי אליו נקלע, מצא את עצמו אלכס ללא נכסים וללא כספים למחייתו ונותר חייב לבנקים מעל רבע מיליון ₪ כאשר בפועל אין לו יכולת לפרוע את חובותיו באופן מעשי.

אלכס מגיע למשרדו של כותב שורות אלו ומספר לו את השתלשלות האירועים. כמובן בראש ובראשונה המדינה מעודדת יזמים צעירים לקום לעשות ולפעול לטובת רווחה עתידית טובה ונוחה, הדבר בא לידי ביטוי בהלוואות בערבות מדינה אשר מוענקות ע"י הבנקים אלא שלצערו של אלכס, חלומו נקטע באמצע ועתה עליו להתמודד עם חובות גדולים.

עוה"ד אייל קורסיה לקח את הייצוג של אלכס אליו למשרדו, ואף הגיש פנייה לפי הליך חוק חדלות פירעון –ושיקום כלכלי, אלכס במהלך ההליך ומשך 18 חודשים ראשונים מיום פתיחת התיק שילם סכום מזערי של 150 ₪ כך פסק לו בית המשפט השלום בראשון לציון.

לאחר ניהול מו"מ ארוך שניהל עוה"ד קורסיה מול משרדו של נאמן בית המשפט הוחלט כך:

בית המשפט מעניק לאלכס הפטר מחובותיו בכפוף לתשלום סך זעום בגובה 36,000 ₪ אשר ישולמו ב-36 תשלומים ע"ס 1,000 ₪ כל תשלום מידי חודש.

סופו של יום אלכס יצא לחיים חדשים נקיים מחובות עיקולים והגבלות בתקופה מהירה של כשנה ושלושה חודשים בלבד.

חובות אינם גזירת גורל וניתן לטפל בהם באופן ממוקד ומהיר, לא כל חוב יועבר ישירות להליכי חדלות פירעון והערוצים לפתרון בעיות בחובות הינם רחבים ומגוונים ולכן הסוד להצלחה בניהול משברים הוא קודם כל לא להזניח את החוב ולבדוק ערוצים באמצעות עורכי הדין אשר יכולים לסייע לכם.

פנו אלינו להתייעצות ללא עלות וטפלו בחובות.

אייל קורסיה ושות'-עורכי דין

טלפון: 050-6351208

Related Post

בגלל הניסיון

Posted by - 4 במרץ 2020 0
חבר מועצת עיריית נתניה, עו"ד אדיר בנימיני, מונה ליו"ר דירקטוריון חברת "מי נתניה"; יחליף את חבר המועצה לשעבר שלמה ישי…

איך מרפאים בצרפתית?

Posted by - 15 באוגוסט 2018 0
מיזם מיוחד של בית החולים לניאדו ועמותת "קעליטה" מכשיר 40 מתנדבים דוברי צרפתית לסייע רפואית לעולים חדשים. מיזם מיוחד של…

Israël Is Forever

Posted by - 18 בדצמבר 2023 0
מאז תחילת המלחמה, Israël Is Forever, בשיתוף עם עמותת migdal, מנהלת קמפיין חסר תקדים על מנת לסייע למאמץ המלחמתי. אחרי…
כלי נגישות