כך בוחרים כסאות לחדרי ישיבות – ובלי טעויות

7 0

בכל חברה, עסק ומשרד יש חדר אחד גדול שמוקדש לדבר אחד – ישיבות. פגישות חשובות שקובעות את עתיד החברה, שיתופי פעולה מוצלחים והרצאות שונות הקשורות לשגרת העבודה, כל אלו מתרחשים שם. כסאות לחדרי ישיבות יש לבחור בקפידה, על מנת 'לסייע' לחדר הישיבות להשיג את מטרתו, תוך כדי שמירה על ישיבה נכונה ויציבה של המשתתפים בפעילות המתרחשת בחדר.

טיפים לבחירת כסאות לחדרי ישיבות

כסאות לחדרי ישיבות חייבים להיות איכותיים ומותאמים לעובדים, בכדי להבטיח להם את הנוחות המרבית שתאפשר להם לבצע את עבודתם נאמנה ולהישאר מרוכזים בזמן הישיבה או המצגת. כסאות שאינם איכותיים, יפריעו להם לשמור על ריכוז ולניהול הישיבה בצורה תקינה, ובל נשכח את כאבי הגב שהעובדים יחזרו איתם אחר הצהריים הביתה. אם כן, כדי לבחור את הכסאות הטובים ביותר יש להקפיד על הדגשים הבאים:

  • גמישים – במשרד עובדים אנשים בעלי נתונים פיזיים שונים, כך שגם הכיסאות חייבים להיות גמישים; בעלי מושב רחב, שניתנים לכוונון בהתאם לגובה וכן בעלי ידיות מתכווננות. כיסאות נוחים יותר הם גם אלו המשולבים עם גלגלים, כך שניתן לנוע איתם בחופשיות אם ברצונם של העובדים לשנות את צורת הישיבה אחרי זמן ממושך.
  • נוחים – ככל שהכיסא איכותי יותר, סביר להניח שכך הוא נוח יותר. עוד חשוב להסביר שכיסא נוח הוא כזה שאפשר לכוונן את המשענת שלו בהתאם לנוחות הפרטית של כל אחד מהמשתמשים. במסע החיפושים שלכם אחר הכיסאות המושלמים, מומלץ לקחת אתכם עובד אחד או שניים שיתנו את חוות דעתם על הדגמים הנבחרים ויעזרו לכם לבצע את הבחירה הטובה ביותר עבור שאר העובדים במקום.
  • מתאימים לשולחן שבחרתם – כמובן, לא תבחרו כסאות גבוהים מידי אם השולחן הקיים בחדר הישיבות שלכם נמוך מידי, נכון? זה לא נוח ופשוט אי אפשר לעבוד ככה, שלא לדבר על להתרכז. במקום להקשיב לכם מסבירים על החידושים בחברה, העובדים יהיו עסוקים בלסדר את הרגליים שלהם בצורה הנכונה ביותר כך שיצליחו גם לשבת בנוחות וגם לכתוב לעצמם נקודות חשובות. בנוסף, אם השולחן קטן מידי, אין טעם לרכוש כסאות לחדרי ישיבות גדולים מידי שלא רק שלא יספיקו לכל העובדים, אלא גם יביאו לכך שלא כולם יישבו מסביב לשולחן.

אין ספק שמדובר בהחלטה לא פשוטה

אם חשבתם לעצמכם שבסך הכל מדובר בכיסא, כעת אתם מבינים שלא כך הדבר. כסאות לחדר ישיבות תלויים בנוחות, בטיחות, עיצוב, ריפוד מתאים ואלמנטים נוספים שקצר הדף מלהכיל. הדרך הטובה ביותר לבחור את הכסאות הללו היא לשתף פעולה עם עובדי החברה כמו גם עם מעצבים מומחים, שיתאימו את הכיסא הטוב ביותר לתנאי המשרד מבחינת כמות העובדים שנמצאים בדרך כלל בחדר הישיבות, הנוחות והבריאות האישית של כל אחד מהם.

Related Post

הסכם קיבוצי

Posted by - 3 בינואר 2024 0
אגף התאגידים העירוניים במשרד הפנים אישר השבוע למתן תוקף הסכם קיבוצי בין העמותה לחינוך הבלתי פורמלי בנתניה מיסודה של עיריית…

דגל היופי הוענק לנתניה

Posted by - 11 בספטמבר 2023 0
עכשיו זה רשמי: נתניה היא העיר היפה בישראל העומדת בקריטריונים של ניקיון, נגישות, טיפוח והשקעה באיכות הסביבה וקיימות במסגרת תחרות…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות