כיצד עובדת סליקה פנסיונית?

10 0

סליקה פנסיונית הינה מיזם אשר אותה מבצע משרד האוצר, על מנת לתת העברה של אינפורמציה שלמה בהיבט של כל חיסכון פנסיוני של מי אשר מבינכם. העברה של אינפורמציה מבוצעת בצורה זריזה ונגישה בין כמאה חברות ביטוח ובתי השקעות אל מולכם ולמומחה פנסיוני שעשוי לעזור לכם. הווה אומר – כאן באפשרותכם להבחין בכל האינפורמציה של כל חיסכון שלכם בכל החברות – איזה סכום אגרתם, כמה דמי ניהול גובים מכם, איזה כיסוי בטיחותי מוענק עבורכם ומה הרווח שלכם.

כיצד עובדת סליקה פנסיונית?

באפשרותכם כי תוענק בידכם אינפורמציה הודות החסכונות שלכם במספר דרגים קלים – הענקה של אינפורמציה – תוך כמה ימים, החברות יעניקו את המענה שלהן. במידה וקיים לכם חיסכון בקרבן, הן ימסרו את כל הנתונים שלו. בגמר של תהליך, כל האינפורמציה האקטואלית בשבילכם תאופיין בקרבכם בצורה של מצבור ונוחה למשתמש. הירשמו אל סליקה פנסיונית – אפשר להירשם לסליקה פנסיונית על ידי אתר אינטרנט של חברה כל שהיא. בתום הרשמה זו, יוענק לכם קוד וידוא, אתו באפשרותכם לחדור למערכת. הגישו בקשה לליקוט אינפורמציה – על ידי קוד הווידוא, הגישו דרישה להענקה של אינפורמציה על כל החסכונות שלכם. הדרישה תימסר בצורה ממוכנת ולאלתר עבור כל חברות הביטוח, הגמל והפנסיה. דרישה זו מורכבת מתשלום.

סליקה פנסיונית נותנת בידכם ובידי יועץ פנסיוני להענקה של תמונה מלאה ואף ספציפית של החסכונות שלכם מכל מיני מועדים במהלך החיים שלכם. במידה ואתם לא רוצים לערוך את הפרוצדורה לבדכם, ביכולתכם לתת בידי יועץ פנסיוני ייפוי כוח להגשה של דרישה אל מול מסלקה.

במידה וניתן להישען על גבי סליקה פנסיונית?

על מנת להגן על רז אינפורמציה ואישיות ועל מנת לאתר, גשו להענקת אינפורמציה, נקבעו פרוצדורות של וידוא קפדניים של הפונה על ידי נוהלים של אבטחת אינפורמציה אשר קיבלו היתר אף באמצעות משרד המשפטים. תחום של אבטחת מידע טופל בצורה מסוימת, והמסלקה מבוצעת בהיתר של הרשות לאינפורמציה משפט וכן טכנולוגיה. יועץ פנסיוני עשוי לדרוש אינפורמציה הודות חיסכון פנסיוני אשר ברשותכם, רק אחרי שיוענק בידו הרשאה מסוימת מקרבכם ורק בתום החתימה שלכם על גבי ייפוי כוח.

Related Post

שבוע המודעות לסרטן העור

Posted by - 2 ביולי 2018 0
אילו טיפים יסיעו לנו לשמור על בריאותנו מסכנות השמש.   בחודשי הקיץ החמים, השמש הים תיכונית אשר פוקדת את ארצנו הקטנטונת,…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות