כיצד ניצור מראה אינדיאנית לפורים?

8 0

רשת האיפור SACARA מעניקה טיפים ליצירת מראה  אינדיאנית עם טוויסט: עכשווי, נשי ומחמיא.  

נבחרת אמני האיפור של רשת האיפור סקארה, יחד עם צוות פיתוח המוצרים יצרו  תחפושת טרנדית וקלילה במיוחד לפורים, כאלה שכל אחד וכל אחת יכולים לבצע בבית בכמה שלבים פשוטים.

האינדיאנית הקלאסית מקבלת בפורים 2019 טוויסט ביוטי נשי עכשווי המחמיא לנשים, לנערות ולילדות כאחד. שילוב של צבעי אדמה עם "צבעי מלחמה" עדינים מבטיח מראה מחמיא במיוחד.

2010201002 ג'ל שקוף לגבות מקולקציית נטע 20.00 רשת סקארה צילום קית גלסמן (4)

2010201002 ג'ל שקוף לגבות מקולקציית נטע 20.00 רשת סקארה צילום קית גלסמן

אז כיצד עושים זאת?

בסיס– לאחר מריחת קרם לחות וקרם עיניים, יש להניח את הפריימר המועדף לפי סוג העור ולהניח מעליו מייק אפ בגוון שזוף (שני טונים מעל הגוון הטבעי) רצוי מסדרת סופר-מט או מסדרת MC, מייק אפ קונסילר.

מייקאפ קונסילר רשת סקארה 39.90שח צילום קית גלסמן (2)

מייקאפ קונסילר רשת סקארה 39.90שח צילום קית גלסמן

עיניים, מצח, עצמות לחיים וגבות – יש לסרק ולקבע את הגבות כלפי מעלה בעזרת ג'ל שקוף לגבות מקולקציית NETA. להדגיש את קו הריסים העליון באייליינר ג'ל עבה בגוון 09 ולצייר מסכה מסביב לעיניים ועד לרקות, בצבעי אדום ואדמה לבחירתכם מפלטת איפור פנים וגוף מקולקציית רוק סטאר מס' 05 מסדרת רוק סטאר. לאחר ייבוש האיפור הראשוני, להוסיף נגיעות משורטטות בלבן מבליט לפי הדוגמה: נקודות מעל הגבות ובזוויות החיצוניות של העיניים כלפי מטה ושני קווים כלפי עצמות הלחיים.  מומלץ להשתמש בערכת מכחולי "פארטי" המותאמת לציורי פנים וגוף.

פלטת נצנצים לפורים של רשת סקארה מסדרת רוק סטאר צילום קית' גלסמן (15)

פלטת נצנצים לפורים של רשת סקארה מסדרת רוק סטאר צילום קית' גלסמן

שפתיים- להדגיש  בעיפרון חידוד PRO  לתיחום השפתיים מס' 301 ומעליו ציור שפתיים בצבע מים לבן כיד הדמיון הטובה.

טיפ קטן: 3 פסים על עצמות הלחיים תמיד יעשו את העבודה. כמו כן ניתן להוסיף ברונזר למראה שזוף כדי להעמיק את האפקט האינדיאני ולהשלמת הלוק מומלץ לקנות תוספת שיער הצמה ברשת  SACARA.

 

פורים שמח

את מוצרי סקארה ניתן להשיג בסניפי הרשת

ובסניפי הרשת בכל רחבי הארץ ובאתר SACARA.CO.IL

צילום תמונה ראשית: רון קדמי

 

 

Related Post

מה בכפר יונה: מגלים עולם

Posted by - 2 באוגוסט 2022 0
תוכנית חדשה "מגלים עולמות" היא מיזם ייחודי לעידוד הקריאה בקרב תלמידי כיתות א'-ו', אשר מתקיימת בספריה יונה ובעשרות ספריות ברחבי הארץ. כל ילדה וילד שנרשמו לתכנית קיבלו מצוות הספריה לוח משחק מיוחד, שבו הציבו לעצמם יעד קריאה יומי. מדי יום כותבים המשתתפות והמשתתפים את מספר הדפים היומי שקראו, ומסמנים/ות במפה מאוירת אלו דמויות פגשו ואלו עולמות גילו. כמו כן, מוזמנים/ות הילדות והילדים שנרשמו לתכנית, למפגשים שבועיים חווייתיים בספריה, ונהנים/ות בנוסף מפעילויות שונות המיועדות עבורם/ן. בספריה עוקבים אחר ההתקדמות, אוספים את הנתונים ומרכזים את מספר הדפים שקראו כולם/ן יחד. הנתון המספרי מועבר למוקד הארצי של הספריות. משתתפים/ות במיזם 70 קוראות וקוראים צעירים/ות, שביחד קראו נכון לשבוע שעבר מעל 8,100 דפים! היעד הציב לעצמו צוות הספריה הוא, להגיע יחד עד סוף חופשת הקיץ בספירה הארצית, ל-750,000 דפים. בעיריית כפר יונה מודים לתרצה שקד, מנהלת הספריה, ולספרנית שמרית בר בוחבוט, על הובלת המיזם בעיר.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות