כיצד מטפל זוגי מנוסה יכול להציל לכם את הנישואים?

8 0

אפילו אם הכל נראה לא יציב ולא בטוח, עליכם לעשות כל מאמץ בכדי להציל את הנישואים שלכם. לא מעט אנשים נוטים להתייחס לגירושין כברירת המחדל הטובה ביותר, אך בפועל מדובר על הבחירה הכי קלה שיש. דווקא להילחם על הזוגיות זוהי הבחירה הכי לא טבעית, אך בו בזמן מדובר על הבחירה הכי טובה שתוכלו לעשות. אז מדוע כאשר אתם רוצים לשמור על הזוגיות בחיים, יהיה עליכם לחפש מטפל זוגי מנוסה? זוהי שאלה שיכולה לשנות את כל המחשבה שלכם, ואולי אפילו להחזיר את הנישואים בחזרה למסלול התקין.

מטפל זוגי איננו מייצג אף אחד מבני הזוג

ראשית לפני שניכנס אל תוך ההכשרה והידע של מטפל זוגי מנוסה, חשוב לציין כי הוא לא מייצג אף אחד מבני הזוג. אוטומטית כאשר נכנס איש מקצוע ניטרלי אל תוך הזוגיות, כל אחד מבני הזוג יכול לשמוע בצורה טובה יותר מה הוא אומר. אם מגיע איש מקצוע שמכיר או מייצג את אחד מבני הזוג, אוטומטית הסיכויים להצלחתו שואפים כמעט לאפס. כך שיש לכם כאן הזדמנות להכניס איש מקצוע שיוכל לסייע, איש מקצוע שאינו מגיע בכדי לייצג אף אחד – הוא מגיע בכדי לסייע לזוגיות להצליח.

מטפל זוגי מנוסה ידע לזהות את מקור הבעיות

בכדי שיהיה אפשר להחזיר את הזוגיות בחזרה למסלול התקין, איש המקצוע יצטרך לזהות את המקור לבעיות. אם לא יטפלו במקור של הבעיות, הן עשויות לחזור על עצמן פעם אחר פעם. מהסיבה הזאת רק מטפל זוגי שמגיע עם ניסיון עשיר יוכל על פי האינפורמציה שהוא מקבל לאתר את מקור הבעיות. הוא ידע כיצד לגשת אל אותן בעיות, וכמובן שהוא גם יצליח לפתור אותן – דבר שיביא את בני הזוג לסיטואציה חדשה לחלוטין.

מטפל זוגי ידע כיצד לדובב את בני הזוג

יכול להיות שכאשר בני הזוג ייפנו לאותו מטפל זוגי מנוסה הם כבר יהיו מאוד סגורים וחסרי חשק. אך בזכות הניסיון שאותו המטפל צבר לאורך השנים, הוא ידע בדיוק כיצד לדובב את בני הזוג בצורה הכי טובה שיש. כך הוא יוכל להביא את בני הזוג למצב שבו הם משתפים ומציפים את הבעיות בצורה הכי אמיתית וכנה שיש. במצב כזה ההצלחה היא רק עניין של זמן, ובקרוב מאוד בני הזוג יוכלו להחזיר את הגלגל לאחור.

מטפל זוגי מנוסה ידע להשיג שיתוף פעולה

בכדי שתהליך של גישור או הידברות בין בני זוג יצליח, המטפל יהיה חייב להשיג שיתוף פעולה מצד בני הזוג. אך למטפלים זוגיים חסרי ניסיון, לא יהיה סיכוי להשיג שיתוף פעולה מלא מצד בני הזוג. רק מטפל מנוסה שכבר ראה דבר או שניים, הוא ידע כיצד הוא יוכל להביא את בני הזוג למצב שבו הם מדברים ולמצב שבו הם גם משתפים פעולה.  

לחצו כאן לקבלת יעוץ זוגי מעשי ומהיר

תמונה באדיבות FREEPIK

Related Post

פוטרתם? יצאתם לחל"ת?

Posted by - 9 בספטמבר 2020 0
מה יהיה עתיד המובטלים ברבעון האחרון של 2020? סקר התעסוקה הענק של ManpowerGroup לא מנבא עתיד ורוד לסוף שנת 2020 מאת :…

עושים לכם סדר!!

Posted by - 22 בינואר 2024 0
האם מותר לתת לילדים פירות יבשים? מה הסכנה באגוזים ופיצוחים? איך צריכה להיראות צלחת החג לילדים? כל התשובות של מומחי…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות