כחול-לבן

3 0

מרכז קהילתי קריית השרון, מבית רשת המרכזים הקהילתיים מזרח נתניה, לקח חלק השבוע במיזם "אור איתן" של החברה למתנ"סים הארצית עם האירוע "בוקר כחול-לבן".

מיזם ״אור איתן" בהובלת החברה למתנ"סים הארצית ובשיתוף עם ארגונים נוספים, במטרה לבטא את העשייה ההתנדבותית הישראלית על גבי מפת מאורות חגיגית ומרגשת.

האירוע נפתח ביריד מכירות חגיגי שבו אמנים יוצרים מכרו את יצירותיהם בעבודת יד כגון: שזירת פרחים, תכשיטים, בתי מזוזות, אוכל, ספרים ועוד. כל ההכנסות מיריד המכירות נתרמו יחד עם הכנסות מכירת הכרטיסים למופע שהתקיים בתוך אולם התרבות במרכז הקהילתי.
האירוע נפתח בדקת דומייה לזכר הנרצחים והנופלים ואחריה הפרשת חלה לרפואת הפצועים, שלום החיילים והשבת החטופים בניהולה של מנהלת התרבות סמדר אלפסה והמשוררת אסתר קניאל דגן יחד עם חברות צוות ההיגוי שהרימו את האירוע.


לאחר הברכות, נהנו הצופים משירה מנחמת ומחבקת בהובלת הזמרת רחלי וולשטיין והשחקנית-זמרת רונית נובק, ומתצוגת אופנה שכולה כחול-לבן פרי יצירתה ובהנחייתה של המעצבת ענת שר ישראל.
את כל האירוע הנחתה ענת בר נוי והשתתפו בנוסף הסופרת שרה אהרוני ואורית קלופשטוק.
הקהל התרגש מאוד וכלם היו לב אחד באולם.
המופע ויריד האמנים הכניסו סכום של 8,000 ₪ שנתרמו במלואם לרכישת ציוד עבור חיילינו בשטח.

Related Post

חוגגים אופנה אביבית

Posted by - אפריל 30, 2019 0
אוברולים או ג'ינס מחומצן, צבעי אדמה או צבעוניות עליזה; הסטייליסטית, עדי דואק, עושה סדר ומציגה את כל הטרנדים המובילים לעונת…

רצים לזכרם

Posted by - מאי 5, 2019 0
המרוץ 'רצים לזכרם' יתקיים זו השנה השלישית ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל בכל רחבי הארץ. בועז יעקב, יוצא השייטת ויוזם…
כלי נגישות