כושר בפארק הנחל

3 0

מתקני כושר שהוצבו בפארק הנחל משדרגים את חוויית הבילוי בפארק, בנוסף לפינות ישיבה, מתקני משחקים, אטרקציות תיירותיות וטיולים בחיק הטבע. 

עיריית חדרה, באמצעות "נחלים" החברה לפיתוח תיירות, הציבה מתקני כושר בפארק נחל חדרה, בסמוך למתקני המשחקים בפארק.

מתקני הכושר נועדו לשפר את חוויית הבילוי וההנאה של המבקרים בפארק, בו מותקנות גם פרגולות הצללה לפינות הישיבה והתצפית. בנוסף לפרגולות הותקנו ברחבי הפארק גם מצלמות אבטחה ומערכת כריזה לשיפור השירות והבטיחות.

בנוסף למתקני הכושר והפינות המוצללות, נהנים באי הפארק ממסלולי טיול מגוונים, שולחנות פיקניק, ובעונת החורף גם תצפית על כרישים הנמשכים לשפך הנחל. ברחבי הפארק מוצבים מתקני משחקים ייחודיים, כולל התאמה לנגישות, המשלבים מוטיבים של אנרגיה חלופית אקולוגית ומוטיבים המתאימים למאפייניו של הפארק, למשל נחל וטבע. כמו כן משולבים צבעי ים וחוף, אף הם בין מאפייני הפארק.

הפארק משופע באטרקציות תיירותיות כמו אנדרטת אבשלום פיינברג, והפסל הקינטי לזכר נחצ'ה היימן שהלחין את שירו של נתן יונתן "חופים", אשר נכתב על נחל חדרה.

הנחל עצמו הינו נכס טבעי חשוב המשולב בפארק, עם שכיות חמדה טבעיות רבות ובתי גידול חשובים לשימור הטבע והסביבה. את גדות הנחל מחבר גשר המשמש הן הולכי רגל והן רוכבי אופניים, ומהווה אטרקציה נופית ותיירותית לבאי הפארק.

פארק הנחל הוא ריאה ירוקה ברמה אזורית, והפך בעשור האחרון לפנינת פנאי אמתית המושכת מבקרים רבים. הפארק נגיש לאוכלוסייה עם מוגבלות, כולל חנייה מרווחת, מדשאות ושבילים.

בנוסף, במהלך השנה ובחופשות חגים מתקיימים בפארק מופעי תרבות, פסטיבלים ופעילויות לכל המשפחה, המושכים משפחות ומטיילים מכל רחבי הארץ.

 

 

מכשירי כושר בפארק הנחל 16.6.19

Related Post

גלישה בטוחה בסלון

Posted by - מרץ 4, 2019 0
במסגרת מיזם "מפגשים בסלון" בהובלת התוכנית "עיר ללא אלימות", התקיים מפגש שעסק בתרבות הגלישה באינטרנט והסכנות האורבות לילדים ונוער ברשת.…

התעוררות נגד אלימות

Posted by - ינואר 21, 2018 0
מפגן סולידריות בינלאומי הקורא לשים קץ לאלימות נגד נשים, יתקיים גם בחדרה באירוע "מתעוררות"   מפגן הסולידריות הבינלאומי השנתי, 1…

חשיבות החלבון בתזונה

Posted by - מרץ 27, 2023 0
חלבון הוא אחד משלושת אבות המזון, ויש שיגידו שהחשוב מביניהם. הסיבה לכך היא שגופנו לא יכול להתקיים ללא חלבון. בנוסף, בשונה…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות