כולם חוגגים – חגיגות סיום ספר משנה תורה לרמב"ם

9 0

השבוע חגגו את חגיגות סיום ספר משנה תורה לרמב"ם בעיר מטעם "מטה משיח", אירוע שנחגג מידי שנה ומושך עשרות חוגגים מהעיר נתניה. השנה עקב מגבלות ה"קורונה " , השמחה לא הופסקה והמסורת נמשכה , האירוע עבר ב"זום"לאלפי צופים ומאזינים.

האירוע מרגש התקיים מבימת 'היכל התרבות' בעיר לאלפי צופים ומאזינים נרגשים: המעמד השנתי של סיום ספר משנה תורה לרמב"ם, המתקיים כמידי שנה על ידי 'מטה משיח נתניה', כפי שייסד הרבי מליובאוויטש, בסיוע עיריית נתניה והמועצה הדתית.

ראש העירייה מרים פיירברג איכר, רב העיר – הרב קלמן בר, וראש המועצה הדתית אשר אוחנה, התחברו למעמד ב'זום' ובירכו את אלפי הצופים.

מנחה המעמד אלעזר פרץ העלה על נס את העובדה, שהתקנה של לימוד הרמב"ם היומי שהיה תלמיד חכם גדול, לצד היותו רופא נודע במקצועו, זכתה להשתתפותם של רבים מתושבי העיר. הרב יוסף יצחק טאוב – רב קהילת ממ"ש, דיבר על משמעותו של הרמב"ם לימינו האקטואליים.

הרב זלמן לנדא – מרבני בני ברק ורב קהילת חב"ד ברעננה, סיים ופתח את המחזור היומי החדש ברמב"ם. חידון מיוחד ברמב"ם נערך ע"י הרב נדב מיכאל שריפי – מרבני קהילת 'באר חנה' בו זכו תושבי העיר במענקים כספיים.

את המעמד כולו הנעימו גדולי אומני המוסיקה היהודית: ישי לפידותמשה לוק ויוני שלמה, בניצוחו של המאסטרו יעקב אזולאי.

צילום: רן אליהו.

Related Post

מבזקי קורונה

Posted by - 10 בינואר 2022 0
עדכון מבית החולים לניאדו בעיר, נכון ל18.1.22 סה"כ 70 מטופלים18 במצב קשהמתוכם 5 מונשמים כמו כן46 אנשי צוות הינם מאומתים…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות