כביש 561 יוצא לדרך

7 0

המטרה לחבר את תושבי נתניה לכביש 4 ויישובי השרון לכביש החוף. הכביש יחבר את כביש 4 צומת הדסים קדימה, דרך יער אילנות, עד כביש 2 קריית השרון-כפר נטר . מדובר בכביש רוחב אזורי, תלת מסלולי, כולל הפרדה מפלסית בגשר כפר נטר.

מאת בניה גואטה

נתניה, עיר מטרופולינית, הובילה את התוכנית שנועדה לקדם נגישות תחבורתית לא רק לתושבי נתניה אלא לתושבי האזור.  8 ראשי עיריות ומועצות מקומיות מנתניה והסביבה חתמו על עצומה שהוגשה למשרד התחבורה בהובלת עיריית נתניה. עם הבקשה לקדם את סלילתו של הכביש על כל מרכיביו. סלילתו של הכביש אושרה בתקופת כהונתו של שר התחבורה דאז, ישראל כץ אך בשל בעיות תקציביות בתקופת קורונה הכביש הוקפא ועתה אושר תודות לשרת התחבורה מירב מיכאלי, מנכ"לית משרד התחבורה מיכל פרנק, שר האוצר אביגדור ליברמן וצוות משרדו.

הכביש צפוי לשפר את הנגישות לאזור התעשייה של נתניה וכן את הנגישות לקריית השרון ולהרחבת בית העלמין ובתוך כך- יאפשר הרחבת  אזור התעשייה הדרומי של נתניה.

תמונה להמחשה בלבד באדיבות pixabay

Related Post

רכישת מכונת הנשמה חדשה

Posted by - 15 באוקטובר 2020 0
בעידן שבו אנחנו חיים, כאשר וירוס הקורונה משתולל בחוץ, ברור מדוע אם גם אתם מנהלים טיפול נמרץ במקום כזה או…

המישלן החברתי של מושיק רוט

Posted by - 22 ביוני 2021 0
מושיק רוט, אחד מהשפים הבכירים והבולטים בישראל נרתם השבוע לשיתוף פעולה מרגש יחד עם ארגון "אלאור" לילדים ונוער בסיכון שיתוף…

הגנה על הילדים מפני שריפה

Posted by - 31 בינואר 2021 0
בתקופת החורף בישראל פורצות שריפות רבות כתוצאה משימוש לא זהיר בתנורים ובאמצעי חימום שונים. שריפות אלה מתווספות לשריפות בבתים שפורצות…
כלי נגישות