כאן ביתי

7 0

בהשתתפות האמנים היוצרים הושקה התערוכה הקבוצתית "כאן ביתי" בגלריית החוצות החדשה  שהוקמה בפיאצה בחדרה. 

בהשתתפות האמנים היוצרים הושקה התערוכה הקבוצתית "כאן ביתי" בגלריית החוצות העירונית החדשה שהוקמה בפיאצה ונחשבת למתחם אמנות תיירותי חיצוני מהגדולים והיוקרתיים בישראל.

ערב הפתיחה של התערוכה התקיים במעמד ראש העיר צביקה גנדלמן, סגן ראש העיר רומן גישר, חבר הנהלת העיר וממונה על תיק קידום עסקים שי ברכה שגם יזם את גלריית החוצות, חבר הנהלת העיר ודירקטוריון חברת "נחלים" לפיתוח תיירות בחדרה בנצי נורדמן, מנכ"לית "נחלים" עדי אליאס, אוצרת התערוכה חוה גדיש, ונוספים.

לדברי חוה גדיש, "כאן ביתי" היא תערוכה ארצית ראשונה, מיוחדת ותחת כיפת השמים. "התערוכה  עוסקת בנושא הבית בעיני האמן, נושא המקיף את הבית הפרטי, הבית הלאומי, מקום מגורי האמן, על כל ההיבטים האפשריים שלהם, כולל מקומות, נופים ואנשים הגרים בהם. הנושא הרחב מאפשר טווח יצירה רחב מאד שעוסק בנעשה בארצנו ובעולם", היא מסבירה.

מאחר שגלריית החוצות מיועדת לתערוכות מתחלפות, תוצג כל תערוכה למשך כ-3 חודשים. גדיש: "גלריית החוצות איננה גלריה רגילה שבה הצופה עומד במרכז והיצירות תלויות לפניו, אלא מתחם שבו הצופה מסתובב במעין מבוך וצריך לחפש ולגלות את היצירות, שהן גדולות ובולטות, אבל לא מכל זווית הן נראות. צריך לחפש את הזווית הנכונה לכל יצירה ויצירה ורק אז היא במיטבה".

Related Post

עיריית חדרה רכשה חפ"ק נייד

Posted by - 14 באפריל 2019 0
עיריית חדרה רכשה חפ"ק נגרר, חדר פיקוד קדמי נייד שבאמצעותו ניתן להגיע בשעת חירום למקום האירוע ולנהל מהשטח כל תרחיש.…

מוזיאון החאן בתערוכה בכנסת

Posted by - 4 ביולי 2018 0
מוזיאון החאן לתולדות חדרה השתתף בתערוכה "אוצרות מוזיאוני ישראל", המציגה באמצעות תרבות ואמנות את סיפורה של המדינה ב-70 שנותיה.  מוזיאון…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות