י.ח דמרי במבצע: "דמרי על בטוח"

8 0

חברת הבנייה המובילה יוצאת במסלולים מותאמים אישית לרוכשים בכלל פרוייקטי החברה בנתניה ובחריש. 

חברת י.ח דמרי יוצאת במבצע סוף שנה "דמרי על בטוח". במסגרת המבצע מציעה החברה מסלולים והטבות בהתאמה אישית בכל פרויקטי החברה בנתניה וחריש. בין ההטבות המוצעות: הנחה כספית של 6-10% (תלוי פרויקט ומסלול הטבה), פטור מריבית והצמדה על התשלומים, פטור מהחזר משכנתא לשנה, הלוואות מסובסדות ומהוונות ועוד.

בין הפרויקטים המשתתפים במבצע, Spirit by Dimri, מתחם בן שלושה מגדלי יוקרה בלב שכונת "עיר ימים", בו מוצעות למכירה דירות ארבעה וחמישה חדרים ופנטהאוזים החל מ-2.79 מיליון שקל. כמו כן משתתף במבצע בפרויקט דמרי בחריש הכוללים עשרה בניינים בני 5-8 קומות המוקמים בשכונת הפרחים המזרחית, יהנה ממחיר החל מ-1.057 מיליון שקל.

אמיר כהן, מנהל מכירות ארצי בחברת י.ח דמרי, הוסיף כי "הרוכשים, אם הם זוגות צעירים, משפרי דיור או משקיעים, שיבחנו את המבצעים שמציעה החברה, יגלו שהם 'הולכים על בטוח' לא רק במובן שכל אחד יכול למצוא מסלול שמתאים לצרכיו, אלא גם בזכות הוודאות שיכולה החברה להעניק מבחינת לוחות זמנים לפרויקט, מבחינת סוג הדירה שיקבלו הרוכשים וכמובן מבחינת סטנדרט הבנייה והמפרט האיכותי. מסלול שעשוי להיות אטרקטיבי מאוד לכלל הרוכשים הפוטנציאלים הוא מסלול 'מחיר קבוע', ללא ריבית והצמדה, שיאפשר לרוכשים תחושת וודאות רבה, מאחר ומחיר הדירה הוא המחיר הסופי, ללא שינויים".

 

י.ח. דמרי בשליטת יגאל דמרי פועלת בישראל החל משנת 1989 ועוסקת בתכנון וביצוע פרויקטים למגורים ברחבי הארץ וכן עוסקת בייזום פרויקטים למסחר, למלונאות ולתעשייה. בנוסף, מחזיקה החברה במספר נכסים מניבים בישראל.

צילום יח"צ

Related Post

מלחמה על החיים

Posted by - 24 במאי 2022 0
איש הנדל"ן מנתניה הגיע לחובות של  כ-50 מיליון ₪ , "מאיגרא רמה לבירה עמיקתא ", מחיי פאר ויוקרה מ. הגיע להיות…

יש עתיד צבעה את נתניה

Posted by - 16 במרץ 2021 0
אוטובוס מפלגת יש עתיד הגיע לנתניה ליום סיור מיוחד ברחבי העיר, עם חברי כנסת ופעילים מהמפלגה. בראש הסיור עמד איש יש עתיד…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות