יקירי העיר כפר יונה

6 0

עיריית כפר יונה קיימה השבוע את אירוע סיום חגיגי ומרגש לחגיגות 90 שנה לכפר יונה: טקס הענקת תואר יקירות ויקירי העיר לשנת 2022, במעמד נשיא המדינה, יצחק הרצוג, ורעייתו מיכל.

בתואר זכו שלוש נשים ושני גברים, שלכולם/ן עבר והווה של פעילות התנדבותית ענפה למען הקהילה: רות מזור, יוסי לוי, רינה אשרם, סנטיהו אבו-וונדמך ואסתי פרי.

הזוכות והזוכים נבחרו בזכות והודות לשיתוף הפעולה וההמלצות ששלחו תושבות ותושבי העיר בדוא"ל, ועל ידי ועדה שהוקמה באופן מיוחד לעניין זה.

עוד לפני פתיחת הטקס, בירכו הנשיא הרצוג ורעייתו באופן אישי את כל אחת ואחד מיקירות ויקירי העיר, ונפגשו עם ראש העירייה, שושי כחלון כידור, והפורום הבכיר של העירייה.

הטקס עצמו נערך באולם הכנסים בחטיבת הביניים "עתיד", בהשתתפות משפחות היקירים/ות, חברות וחברי מועצת העירייה ונציגות ונציגים מקרב המתנדבים/ות למען קהילת העיר. הנשיא הרצוג וראש העירייה נשאו דברים.

את תעודות ההוקרה וחנוכיות מעוצבות העניקו ליקירים/ות ראש העירייה ומנכ"ל המרכז הקהילתי, דודי ליפשיץ.

באירוע הופיעו הזמרת שלומית אהרון, ההרכב המוזיקלי "גשר מיתרי הלב", המשותף לקונסרבטוריונים של כפר יונה וקלנסואה, והרכב "כלים שלובים", המשלב חברות וחברים על הרצף ושאינם על הרצף, בליווי מתנדבים/ות מוזיקאים/ות.

את הטקס הנחה ד"ר אבשלום קור.

הנשיא הרצוג: "90 שנה הן חתיכת מסע. מסע שיש בו הכול מהכול: חקלאות והתיישבות, עלייה וקליטה, מסחר ותעשייה, חינוך ופנאי, קהילתיות ומשפחתית. ציון 90 השנים של כפר יונה מהווה הזדמנות לכולכם לעצור לרגע, להביט בסיפוק על כברת הדרך שעשתה המושבה החקלאית משנות ה-30' ועד למקומה כיום, ולהתמלא בגאווה על המסע הזה, ולא פחות מכך – על הישגיו.

"מיכל ואני שמחנו להיות כאן שוב, כדי להצדיע לחלוצות ולחלוצי כפר יונה, וליקירות וליקירים שממשיכים במסע בעקבותיהם. אני מודה לכל ראשי היישוב לדורותיו, וכמובן לראש העירייה, שושי כחלון כידור, ולחברות וחברי מועצת העירייה. אשריכם שזכיתם להיות חלק מעשייה משמעותית כל כך, המשפיעה על חייהן ועל עתידן של אלפי משפחות. תודה לכולכם  וחג שמח כפר יונה".

ראש העירייה, שושי כחלון כידור: "כאשר כבוד נשיא המדינה, יצחק הרצוג, ורעייתו מיכל, מגיעים לציין יחד עמנו את טקס יקיר/ת העיר, משתפים בחיבור העמוק שלהם אליה, ומעניקים תחושה לכל הנוכחים באולם שהם חלק בלתי נפרד מהבית שלנו – מסע 90 השנים לעירנו הופך להיות נעים ונפלא, והרוח הגבית מגבירה את תחושת הגאווה והשייכות.

"אני מודה על על הזכות וההזדמנות שנפלה בחלקה של העיר לארח את הנשיא ורעייתו, ועל בחירת הנשיא להגיע, להכיר מקרוב את העושים במלאכה ואת פרנסי העיר, לחבק במילותיו את יקירות ויקירי העיר ולהשאיר מאחוריו שובל של התרגשות".

Related Post

קורס תכשיטנות צחי שמיר

Posted by - 16 בנובמבר 2023 0
מה לומדים בקורס צורפות וחומרים בעולם הצורפות? אמנות התכשיטים היא איזון עדין של יצירתיות ומיומנות. דרך קורס תכשיטים וחומרים, אתם…

כיכר האהבה

Posted by - 4 ביולי 2023 0
בשבוע שעבר חנכו עיריית כפר יונה ובית חינוך "שרונה", מעגל תנועה חדש ברח' אריאל שרון, שאותו תכננו ועיצבו, תלמידי כיתות…
כלי נגישות