יצירת טופס מקוון עם חתימה

9 0

טופס מקוון עם חתימה הוא מסמך דיגיטלי בעל השפעה משפטית זהה לטופס נייר חתום על ידי האדם. חתימה דיגיטלית מאשרת שהמסמך נוצר על ידך ולא על ידך. זה גם אומר שהסכמת לתוכן שלו. טופס מקוון עם חתימה הוא מסמך שנחתם אלקטרונית על ידי החותם. ניתן לחתום על המסמך במחשב, טאבלט או מכשיר אלקטרוני אחר. הטופס המקוון עם החתימה הוא חלופה לטופס המסורתי המבוסס על נייר. הוא מספק אמצעי נוח ומאובטח יותר לאיסוף חתימות ומידע אחר ממספר אנשים במקום אחד בו זמנית.

ישנם סוגים רבים ושונים של טפסים מקוונים הדורשים חתימה. אלה יכולים להיות כל דבר, החל מטופס הרשמה לאירוע ועד טופס בקשה. ללא קשר לסוג הטופס, תמיד יש צורך בחתימה בסוף. על מנת לספק חתימה עם טופס מקוון, תצטרכו להעלות את התמונה הסרוקה או המצולמת על מנת שתופיע על המסך ולאחר מכן להשתמש בעכבר או באצבע כדי לחתום עליה. ישנן דרכים רבות שבהן אתה יכול להעלות את קובץ התמונה שלך ואז לחתום עליו עם העכבר או האצבע. אתה יכול להעלות אותו ישירות מהמחשב שלך על ידי גרירה ושחרור שלו לחלון הדפדפן, או שאתה יכול לצלם תמונה בטלפון שלך ואז להעלות את התמונה באמצעות דואר אלקטרוני או מדיה חברתית.

טופס מקוון עם חתימה

אין אחד שלא שואל,איך אפשר ליצור טופס מקוון עם חתימה כדי ליצור טופס מקוון עם חתימה, תחילה עליך להיות בעל שירות שיכול לספק את החתימה. לאחר מכן תוכל להשתמש ב-API של שירות זה ולשלב אותו בטופס האינטרנט שלך.

טפסים הם רע הכרחי בעולם המסחר האלקטרוני. בלעדיהם, אינך יכול לקבל תשלומים בכרטיס אשראי, לעבד הזמנות או לקבל את פרטי הלקוח שלך. ישנן דרכים רבות ליצור טופס באתר האינטרנט שלך. אתה יכול להשתמש באחד מבוני הטפסים הרבים הזמינים בחינם באינטרנט. או שאתה יכול להשתמש בבונה טפסים מקוון כמו Formstack או Wufoo כדי ליצור טופס מותאם אישית מאפס. שירותים אלה כוללים פונקציונליות של גרירה ושחרור וחלקם מציעים תכונות מתקדמות יותר כמו לוגיקה מותנית ושדות מותנים. אתה יכול ליצור טופס מקוון עם חתימה באמצעות easy2sign.

easy2sign היא פלטפורמה מבוססת אינטרנט המאפשרת לך ליצור ולנהל טפסים מקוונים. אתה יכול להשתמש בו אם אתה רוצה לאסוף מידע ליצירת קשר, תשובות לסקר או כל סוג אחר של קלט נתונים. בונה הטפסים אינטואיטיבי וקל לשימוש. והחלק הכי טוב? זה בחינם! לאחר יצירת הטופס, תקבל כתובת אתר ייחודית שתוכל לשתף עם אחרים כדי שיוכלו למלא אותה באופן מקוון. תקבל גם קוד הטמעה אם תרצה להוסיף את הטופס לאתר או לפוסט בבלוג שלך.

קרדיט תמונה:pexels

Related Post

שובר שגרה

Posted by - 31 באוגוסט 2022 0
שנת הלימודים החלה בבתי הספר והגנים, הילדים נכנסו למסגרות חדשות והמציאות אליה הורגלו השתנתה ברגע. כניסה למסגרת חדשה מציבה אתגרים…

השמחה שבנתינה

Posted by - 29 באוגוסט 2019 0
לאורך כל חייה עוזרת אוסי רואה מנתניה לחיילים, לילדים ולכל מי שצריך. כעת היא מזמינה את כולנו להצטרף אליה, לסייע…

הנה הם באים

Posted by - 30 בדצמבר 2020 0
מי בחר להתארח בנתניה השבוע ? כ – 100 צוערי משרד הפנים, בחרו להתארח (בקפסולות) בעיריית נתניה במסגרת יום עיון…

דבר אליי בפרחים

Posted by - 11 באפריל 2018 0
חג הפסח כבר מאחורינו, מה שאומר שעונת האביב בשיאה. תקופת האביב מציינת פריחה, צמיחה ולבלוב.  ואיך אפשר לדבר על פריחת…

הכול על מחסומים לאירועים

Posted by - 29 באוקטובר 2018 0
הפקה של אירועים גדולים והמוניים היא עניין מאוד מורכב. מצד אחד אנחנו רוצים לעשות הכול כדי שהאירוע יהיה כמה שיותר…
כלי נגישות