מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

צה"ל קורא לך

שם הכתב: הילה מלקי מסלטי

 

אגף הנוער והצעירים בעירייה מפעיל בימים אלה סדרה של מפגשים והרצאות, שיסייעו למועמדים לגיוס לקבל מידע שנועד להכין אותם לשירות בצורה המיטבית ביותר בשלב הנחשב לאחת התחנות המשמעותיות בחייהם.

בין יתר האירועים – הכנה ליום המא"ה (מיון איתור והתאמה) לצה"ל המיועד לבנות העיר, הכנה לצו ראשון, בו יקבלו המועמדים לגיוס תכנים אשר יכינו אותם בצורה הטובה ביותר ליום העיון שלהם בצה"ל, כולל חוברת  ותרגול באתר אינטרנט של חברת "קידום", הרצאה בנושא חובות וזכויות בצה"ל , שיחה עם לוחמי מג"ב, כנס חשיפה לעתודה אקדמית בצה"ל וגם הקרנת הסרט "יוסי וג'אגר"  ושיחה עם השחקן אוהד קנולר.

 

לדברי שירה ג'ונקורט, מנהלת בה"ד 09, המרכז מתעתד לקיים פעילות עניפה אותה יצרכו אלפי מועמדים לשירות צבאי או לאומי במטרה לממש את הפוטנציאל של כל מועמד ומועמדת בשנים קריטיות אלו ומאידך לפעול למען הגנת המולדת. ג'ונקורט:  "החזון של ראש העיר, מרים פיירברג-איכר להקים את המרכז לטובת בני הנוער והחיילים הצעירים של נתניה – מוכיח את עצמו."

 

כידוע בה"ד 09 הוקם לטובת צעירים בגילאי 16 -22 והוא נועד להעניק ייעוץ, הכוונה וליווי אישי החל מהצו הראשון ועד השחרור מצה"ל או השירות הלאומי, במטרה לאפשר לצעירי העיר מעבר חלק ממסגרת אזרחית לצבאית/לאומית.

 

במסגרת זו, ניתנים ייעוץ וליווי אישי למלשב"ים, ליוו ותמיכה בחיילים בודדים, סדנאות העצמה וכושר קרבי במסגרתן מפעיל המרכז קבוצת ריצה מקצועית עם מאמן מוסמך, ערבי מידע להורים, ימי זרקור על תוכניות יחודיות בצה"ל, סדנאות הכנה לצו ראשון, קידום עתודה אקדמית, כאשר המרכז מקיים כנס חשיפה למקצועות העתודה האקדמית וכן מתן אפשרות לביצוע קורס פסיכומטרי במחיר מסובסד, כנס מתגייסים ועוד.

דילוג לתוכן