מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

דואגים לנוער

בימים אלו מושלמת בניית הקומה השנייה בסניף בני עקיבא ותיקים-קרית השרון. מזה כעשור שהרחבת הסניף נדרשה לאור מספרם הגדול והמבורך של בני הנוער ממזרח נתניה אשר היו פוקדים את הסניף, אך צר המקום מלהכיל את כולם.

המשנה לראש העיר דניאל בשארי לעזרת הרחבת סניף בני-עקיבא ותיקים-קרית השרון.

לפני כארבע שנים, כבר היה נראה כי סוף סוף יתחילו בעבודות, הקפיא מנכ"ל העיריה דאז את התחלת העבודות לאחר שמצא כי עלות התוכנית שהוכנה הייתה גבוהה באופן משמעותי מהתקציב המתוכנן.  

המשנה לראש העיר דניאל בשארי אשר, בין השאר, ממונה על תנועות הנוער וביניהן תנועת בני עקיבא, הפעיל את השפעתו אצל ראש העיר הגב' מרים פיירברג-איכר ואצל המנכ"ל לשעבר מר אבי בן חמו, והודות למאמציו הרבים של בשארי ובתאום ובסיוע של מפעל הפיס הוגדל התקציב והתקבל היתר בנייה והעבודות יצאו לדרך. בשארי המשיך ללוות באופן אישי את הפרויקט. עקב מקרוב אחר התקדמות העבודות ונפגש מעת לעת עם האדריכלית הגב' רחל דו‎‎קוב ועם הקבלן המבצע. בימים אלו ועל אף ימי ה"קורונה" הגיעו העבודות לסיומן והתקווה היא כי הסניף החדש יפתח לקראת שבת הארגון הקרובה, ככל שהנחיות משרד הבריאות יאפשרו זאת. תושבים מקרית השרון שיבחו את הפעילות הרבה שעושה חבר המועצה הותיק בשארי למענם ובכלל זה בניית מפרץ חנייה ברחוב רות המואביה בסמוך לבתי הכנסת "משכנות נתניה" ו"משכן יהודה" וכן ביצוע הנגשה לתנועה עם עגלות וכסאות גלגלים במדרכות המובילות לבתי הכנסת "תפארת יעקב ושלמה" ו-"אור חדש". בשארי מסר ל"השבוע בנתניה"  כי הוא עושה כמיטב יכולתו למען הציבור ושמח לראות כי מאמציו נשאו פרי וכי פרויקטים שהוא שקד לקידומם במשך שנים אכן מגיעים לידי גמר לטובת ולהנאת הציבור. בשארי ביקש להודות במיוחד לראש העיר הגב' מרים פיירברג-איכר על היענותה החיובית לבקשותיו למען הציבור.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן