יחידת 669 חושפת : מה תעברו כלוחמים ביחידה

4 0

” לאחר השגיות חסרת תקדים מצדם הדבקנו להם את הכינוי ” מפעל ליצור לוחמי עלית” עד כה הם ממשיכים להתעלות על עצמם ולהבטיח את דור העתיד ביחידתנו “

אדרנלין כושר קרבי הנה חברת ההכשרה הבלעדית והיוקרתית בישראל ליחידות העלית הצהליות וגופי הביטחון שלאחר השירות, חברה אשר איגדה את טובי המוחות הישראלים הפועלים תחת ארבעה גופים אקסקלוסיביים עליהם תקראו בהמשך המאמר שלפניכם, ואלו בשיתוף פעולה יצא דופן הצליחו לייסד קורס הכנה פורץ דרך המשלב יד אדם ושימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים המבטיחים את אחוזי ההצלחה הגבוהים בענף ובכלל.

קורס הכשרה – פרטים מלאים

בעת הכניסה לקורס ההכשרה המדובר יעבור המועמד ניתוח מעמיק ופרטני ע”י הגורמים הנזכרים לעיל, כאשר מטרתו אומדן המועמד עוד בתחילת דרכו תוך מתן מפרט מלא לנקודות בהם חסר ואת הצעדים אשר יש לנקוט על מנת להשלימו וזו ביחס ליחידה המתבקשת.

מידע הנאסף בצורה מבוקרת מרגע כניסת המועמד לקורס האמור ועד לסיומו בפועל, אותו ננתב בצורה מסודרת לארבעת אגפי הפעולה בחברה בהם יתורגם להצבת יעדים וקביעת מטרות אינדיבידואלית הרוקמות את סיפור ההצלחה הבא.

דברי בוגר אדרנלין  – קצין ביחידת 669

לפניכם דבריו של בוגר אדרנלין בהם יחשוף בפניכם את השינוי שעבר בהליך ההכשרה תחת החברה.

  • אגף מקצועות הספורט : מדובר באגף ייחודי בו עבדנו תחת מדריכי כושר קרבים, מאמני כושר גופני, תזונאים מוסמכים ומדריכי התנועה הרבעוניים אשר הפכו אותי מנער שסלד מעולם הספורט ופחד מתחרויות לאדם המתסער קדימה ומבקש לאתגר את עצמו כל פעם מחדש תוך פיתוח יכולות פיזיות המאפיינות ספורטאים מקצועיים ושבירת שיאים אישית ולימים יחידתית, הדרך לא הייתה קלה לי, אבל הם היו שם לעטוף אותי ולדחוף אותי קדימה.
  • אגף פסיכולוגי : האגף האחראי על טיפוח נבכי נפש של המועמד, הטמעת אמונה, ביטחון עצמי וידע רחב אשר העניק לי את היכולת לנתח את המעטפת שסביבי ולהעניק לה מענה ממוקד, בן אם היה מדובר במגבש אותו הרשמתי, מתגבש מעליו העפלתי או מפקד את אהדתו רכשתי.
  • ניתוח וסטטיסטיקה : האגף המדהים ביותר באדרנלין האחראי על איסוף מידע ושכלולו תוך הענקת אומדן התאמה מלא ע”י קריטריונים ייחודים ולצד בניית מערך עבודה ונקיטת מהלכים  אשר אחראים על מקסום יכולות המועמד והצלחתו בפועל, עליו אני מנוע מלחשוף פרטים נוספים

שילוב כל אלו לצד עבודה שבשגרה, מענה מלא לאורך כל שעות היממה וליווי אישי ממדריך הצוות תחתיו פעלתי הפך אותי ללוחם העומד לפניכם היום.

• פעל תחת צוות אדרנלין כושר קרבי אשקלון

העתיד שלכם – בידיים שלנו !

אם אתם מבקשים שירות מאתגר וחוצה גבולות ביחידות החוד הצהליות תוך הבטחת אחוזי ההצלחה הגבוהים בענף ההכנה ובכלל.

אם אתם דורשים הליך הכשרה אשר יעניק לכם מעטפת הכנה מושלמת באמצעותה תחצו גבולות ותשברו שיאים אישיים כפי שעשו מעל 250 בוגרים אותם גייסנו בשני מועדי הגיוס האחרונים ליחידות אליהם כיוונו יעד, מקומכם איתנו, אדרנלין כושר קרבי.

ליצירת קשר לחצו על המילה ” כושר ” בתחילת המאמר, היכנסו לאתר, השאירו פרטים ונציגנו יצרו קשר בהקדם.

קרדיט : אדרנלין כושר קרבי מאת עדי אבלס 

Related Post

מה בכפר יונה: מעצמת רובוטיקה

Posted by - April 26, 2022 0
שתי קבוצות רובוטיקה מכפר יונה, נבחרו לייצג את מדינת ישראל באליפות העולם ביוסטון, ארה”ב, והגיעו להישגים יוצאים מן הכלל. קבוצת רובוטריקס …

כתיבת תוכן לעסקים

Posted by - October 27, 2021 0
התחרות במנועי החיפוש על התוצאה הראשונה בישראל היא גדולה. כול עסק רוצה להגיע לדף הראשון ולמיקומים הראשונים. יחד עם זאת,…
Accessibility