יו"ר חדש לוועדה לענייני ביקורת

5 0

מועצת העיר אישרה את מינויו של סדי בן-דוד לתפקיד יו"ר הוועדה, במקומו של חבר סיעתו חיים אביטן שפרש מהמועצה

 

במסגרת חילופי גברי בוועדות העירייה אישרה מועצת העיר את מינויו של חבר המועצה סדי בן-דוד כיו"ר הוועדה לענייני ביקורת, במקומו של חבר המועצה חיים אביטן אשר פרש מחברותו במועצה.

כזכור, התפטרותו של אביטן ממועצת העירייה ה-14 לרגל מינויו ליו"ר הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית, חייבה שינוי בהרכב המועצה. במקומו של אביטן נכנס סדי בן-דוד, הבא אחריו ברשימה.

כנציג הסיעה הגדולה באופוזיציה מונה בן-דוד להחליף את אביטן גם כיו"ר הוועדה לענייני ביקורת.

הוועדה לענייני ביקורת הינה ועדה סטטוטורית, שתפקידה לדון בדוחות ביקורת של מבקר הרשות, מבקר המדינה, נציב תלונות הציבור וכדומה, על פעילות הרשות המקומית. הוועדה אינה רשאית לערוך ביקורת בעצמה, אלא לעקוב אחרי תיקון הליקויים שהעלתה הביקורת, ולהגיש למועצה את סיכומיה והצעותיה.

חברי המועצה, אשר אישרו את מינויו ברוב קולות חבריה, ציינו את כישוריו של בן-דוד, בוגר אוניברסיטה במסלול מיסים וחשבונאות, חשב שכר בכיר של לשכת רואי החשבון, ומיסוי בינלאומי ופרקטיקה במיסוי מקרקעין, מגשר באישור בתי המשפט לתביעות קטנות, ומשנת 1978 בעלים של משרד לחשבונאות ויעוץ מס בחדרה.

בנוסף אישרה המועצה את מינויו של בן-דוד גם כחבר ועדת השמות במקומו של חבר המועצה אליהו בוסקילה.

 

Related Post

סביבון בון בון

Posted by - 22 בדצמבר 2019 0
עשרות גמלאים מעולי צרפת נהנו מחגיגת חנוכה שהתקיימה במועדון גיל הזהב בהובלת היחידה לעולי צרפת באגף הרווחה העירוני מאת ברק…

יוצרים קהילתיות עם 'שוקהילה'

Posted by - 5 באוגוסט 2021 0
החודש יצא לפועל בפעם השנייה בהתרגשות גדולה מיזם שוקהילה, יריד קהילתי ייחודי שפעל בשכונת גזית בהובלת תכנית בטא-צעירים של משרד…

סורגים עד שישובו הביתה

Posted by - 15 במאי 2024 0
מיזם סריגה ייחודי וקריאה להשבת החטופים מוצג בכיכר העצמאות. המיזם, הוא פרי יצירתה של האמנית עירית כהן רז. המיזם החל…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות