יופי של לוחמות: לוחמות פל״מר 8 באתנחתאת יופי

10 0

לוחמות יחידת פלמ"ר, הכוללת לוחמות מיחידות קרביות כמו: קרקל, ברדלס, אריות הירדן, איסוף קרבי ועוקץ,  קבלו לאחר חודשיים וחצי של  לחימה בחזית  והגנה על גבולות ישראל, אתנחתה קצרה של טיפולי יופי ואסתטיקה.

אמש, ביום שני (25.12), משעות הבוקר הגיעה "קליניקה על גלגלים",  מיזם של  ד"ר להבית אקרמן, מומחית לרפואת עור, יחד עם צוות עובדיה, לשטח כינוס והתרעננות, בסמוך לנתיבות,  שם פגשו  כ  100 לוחמות מיחידות שונות, שעיסוקן המרכזי הוא פינוי פצועים מעזה.

במסגרת זו טיפל הצוות עד אחה"צ בכל הלוחמת  אשר בחרו בטיפול  פנים קוסמטי או בטיפול  באמצעות מכשור לפנים.  כמו כן בסיום הטיפול הותאם לכל לוחמת  מוצרי  טיפוח  ושפתון לחות, שקבלו במתנה מד"ר אקרמן.  

הילה שפירא, מפלמ"ר 8, לוחמת קרבית,  אמרה לאחר הטיפול: "וואוו אזה כייף להרגיש סוף…סוף….נשית ומטופחת!! לא ידענו מה זו שגרת טיפוח כבר 80 יום! חיכנו לזה הרבה מאוד זמן!"

לדברי ד"ר להבית אקרמן: "אנו כל כך שמחות ומתרגשות  לעזור ולתמוך בלוחמות האמיצות, הנמצאות בקו האוייב,  ולהוקיר להן תודה.  תנאי השטח לא סטרלים במיוחד, ולבסוף אל נשכח שמדובר בנשים- מתחת למדים הקשוחים. כמי שעוסקת כל חייה באסתטיקה ויופי ונפגשת עם מאות נשים ביום, החלטתי להגיע עד אליהן ולהעניק להן הפוגה במיטבה".

לדבריה: "אני גאה בכך שהצלחתי לגייס את צוות העובדים שלי,  משלוש הקלינקות, למשימה זו ובכך הצלחתי לשנע גם מיכשור מתקדם לטיפולי אסתטיקה  לנתינות". 

קליניקה הניידת, הינו מייזם של ד"ר אקרמן שהחל את פעילותו לפני כ 3 שבועות והספיק כבר לערוך טיפולי אסתטיקה לנשים המפונות מעוטף עזה ומהצפון, בין היתר ביקר במלון הוד ים המלח, במלון ים-סוף באילת .

Related Post

על היריון והקאות יתר

Posted by - 28 במאי 2019 0
אחיות גינקולוגיות מכל בתי החולים בישראל נפגשו בלניאדו ליום עיון ראשון מסוגו שעסק בנושא. עשרות אחיות גניקולוגיות התכנסו ליום עיון ראשון…

לכי להיבדק! חודש המודעות לסרטן השד

Posted by - 2 באוקטובר 2018 0
האגודה למלחמה בסרטן בשיתוף משרד הבריאות מפרסמים את הנתונים המעודכנים בישראל לקראת פתיחת חודש המודעות הבינלאומי לקידום המאבק בסרטן השד, אשר…
כלי נגישות