יוסיאן בילדינגס החברה החמה בתחום הבנייה הפרטית

9 0

יוסיאן בילדינגס הינה  חברה המתמחה בבניית בתים צמודי קרקע.  החברה עובדת בשיטה חדשנית וייחודית בה נמצאים, תחת קורת גג אחת. כל הגורמים הקשורים בבניית הבית. מהתכנון ועד קבלת מפתח הבית. תהליך בניית הבית המשפחתי המיוחל וההגעה אל היעד הנכסף, הינו תהליך נעים, הגון ונגיש למשפחה לכל אורך הדרך. הרעיון של כתובת אחת לכל פניות הלקוח, מעניקה ללקוח שקט נפשי. אלרם יוסיאן, מנכ"ל יוסיאן בילדינג בנה תהליך בו החברה מלווה את הלקוחות משלב ההיתרים ועד השלב המשמח של קבלת המפתח. שיטה זו, שפיתח בעל החברה מלווה את הלקוח והא אינו נדרש להחליט לבד, החלטות בעלות משקל בתחום אשר אינו מוכר לו ומול ריבוי גורמים מקצועיים החברה עושה בשבילו את התהליך ביעילות, במהירות, בשיתוף ובשקיפות לאורך כל הדרך.

יתרונות חברת יוסיאן בילדינגס:

 • חברה בעלת ניסיון רב בתחום בניית בתים צמודי קרקע
 • כל ניהול הפרויקט תחת קורת גג אחת. הלקוח בתקשורת רק מול החברה ולא מול ריבוי של גורמים
 • עובדת באופן יעיל ובשקיפות משלב תחילת התהליך ועד סיומו
 • בעלת כח קנייה גדול של מחלקת הרכש אשר מאפשר מחירים נוחים ללקוח
 • מקצועית בכל תחומי הבנייה והעבודה מול בעלי המקצוע
 • בונה תקציב ועומדת בו
 • עומדת בלוחות הזמנים
 • במהלך הבנייה שולחת צילומי רחפן של התקדמות הפרויקט ללקוח
 • שמה את שביעות רצון הלקוח כמטרה ראשית ועיקרית ולקוחותיה הרבים מרוצים.
 • מעניקה ללקוח בטחון מלא להמשיך בשגרת חייו לאורך כל התהליך
 • מספקת שלוש שנים אחריות לבית

בתקופת הקורונה, הצורך בבית צמוד קרקע עם כל היתרונות הקיימים בו והתואם לצרכי המשפחה, כבר אינו נחשב למותרות אלא לצורך קיומי אמיתי. קיים צורך במקום התואם לצרכים החדשים ואשר בו ניתן לשלב את החיים הפרטיים ואת העבודה באופן מיטבי. גם עכשיו עובדים רבים מעוניינים לשמר את פורמט העבודה מהבית בחלק מימות השבוע או בכולם. ונושא זה נלקח בחשבון גם הוא בעת בניית הבית.

היום עוד יותר מתמיד ישנו ביקוש לבית צמוד קרקע עם כל יתרונותיו. אך עדיין בשביל מרבית בעלי המגרשים בניית בית הינו תהליך מרתיע, ולא בכדי, התהליך כולל בתוכו התמודדויות עם תחומים שונים כגון קשיים בירוקרטים קשיי תכנון קשיי תפעול והתמודדות כלכלית רצינית עם סכומי כסף לא מבוטלים.

בתחילת תהליך הפרוייקט יש צורך בבניית התקציב, אם יוצאים לדרך ללא צעד ראשוני זה הדרך לחריגות בתקציב קצרה. תקציב הכולל עלויות ההיתרים, התכנון, הפיקוח, השלד, הפיתוח וגמר הפרויקט.

חברת יוסיאן בילדינגס פעילה בכל הארץ עם פרויקטים איכותיים של בתי קרקע פרטיים בהתאמה אישית. בשל גודלה וכח הקנייה שלה מאפשרת מחירים נוחים ללקוחותיה. החברה שמה במקום ראשון את שביעות רצונם של לקוחותיה ופועלת ללא לאות למטרה זו. 

Related Post

משחקי הקופסא עושים קאמבק

Posted by - 9 במאי 2018 0
משה גליק ובני גולדשטיין הם צמד חברים, האחד עורך דין והשני מרצה למכירות. אך מעבר למקצוע שלהם, אהבתם הגדולה היא…

מהו ביטוח סייבר?

Posted by - 26 באפריל 2018 0
ביטוח סייבר מבטיח פיצוי בעקבות אירועי אבטחת מידע, נזק למבוטח ונזק לצד ג'. חשיבות הביטוח נובעת מהאיומים החלים על עסקים…

מציצים בסימן העלאת מודעות לנושא האלימות נגד נשים – רשת האופנה "סיליז" בפרויקט תרומה, עובדות עיריית נתניה במחאה מגדרית מיוחדת וגם – נערת ישראל שלנו בתאילנד

Posted by - 4 בדצמבר 2018 0
1.      רשת האופנה "סיליז" בשיתוף פעולה עם עמותת לא לאלימות בפרויקט תרומה למקלטים למען נשים מוכות להעלאת המודעות לנושא האלימות…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות