יום המורה בחדרה

7 0

במוסדות החינוך ברחבי העיר צוין יום המורה בשורה של מחוות הוקרה לצוותי ההוראה על עבודתם בחינוך דור העתיד

מאת ברק גולן

עיריית חדרה, הנהלת העיר, צוות אגף החינוך, הורים ותלמידים ציינו את "יום המורה", יום הוקרה והערכה לאנשי ההוראה על עבודתם המסורה ותרומתם הרבה בחינוך דור העתיד.

בכניסות למוסדות החינוך ברחבי העיר תלתה העירייה שלטי תודה לצוותי החינוך. בתוך מוסדות החינוך נהנו צוותי החינוך ממחוות כמו ברכות שהכינו תלמידים, כיבוד מעשי ידי ההורים, ובעיקר הרבה הערכה והוקרה.

יום המורה בישראל נולד בשיתוף ארגונים וגופים חינוכיים לצד אנשי רוח ונבחרי ציבור, אשר ביחד ביקשו לשים את אנשי ההוראה במרכז השיח הציבורי ולהודות להם על  עבודתם המסורה.

ההכרה בחשיבות החינוך, בכיבוד ייחודן של כל הקהילות והעדות בעיר, הביא לפיתוחם של בתי ספר ייחודים, למגמות לימוד מרחיבות אופקים, לקדמה טכנולוגית ולשיטות הוראה חדשניות. כל זאת לא היה מצליח ללא איכות צוותי ההוראה והחינוך הפועלים בעיר.

לדברי ראש העיר צביקה גנדלמן, "תלמידי ההווה הם דור העתיד של חדרה ושל מדינת ישראל בכלל. מאות מורים ומורות לקחו על עצמם משימה קשה מאוד וחשובה מאוד לעיצוב פני הדורות הבאים. לתפיסתי, חינוך זה לא מקצוע, חינוך זו אחריות לאומית, היכולת להשפיע ולשנות את פני מדינת ישראל. שמחתי לראות הורים ותלמידים בבתי הספר השונים, בוחרים דרכים יצירתיות לפרגן ולהודות לצוותי ההוראה".

Related Post

גלישה בטוחה בסלון

Posted by - 4 במרץ 2019 0
במסגרת מיזם "מפגשים בסלון" בהובלת התוכנית "עיר ללא אלימות", התקיים מפגש שעסק בתרבות הגלישה באינטרנט והסכנות האורבות לילדים ונוער ברשת.…

חדרה בכנס התיירות הבינלאומי

Posted by - 16 בפברואר 2020 0
הביתן של חדרה בכנס התיירות הבינלאומי משך מבקרים רבים, שהתעניינו באתרי העיר, וכמובן בתופעת הכרישים בשפך נחל חדרה מאת ברק…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות