יוזמות מרגשות: הכירו את אנה שניידר ורעות שמר

7 0

אנה שניידר ורעות שמר
במיזם מרגש וכואב אך גם מלא בתפילה
״ושבו בנים לגבולם״.

אנה מספרת ל״השבוע בנתניה״: ״ביום שישי שעבר ב"גן הבנים" בפרדסיה נפתח בהתרגשות, כאב וצער אך גם באופטימיות רבה מיצג שהוקדש כולו לחטופים והשבויים בעזה. רעות שמר ואנוכי תכננו ועמלנו על המיצג כשבועיים. מטרותיו העיקריות היו העלאת והגברת המודעות והמעורבות של תושבי פרדסיה במאבק של המשפחות החטופות ומכירת עוגות שכל הכנסותיהן יועברו לטובת המאבק. נשים רבות מהיישוב נרתמו ליוזמה ואפו עוגות. וצוות של כ – 8 נשים מדהימות שהתנדבו כדי לעזור בכל שלבי ההיערכות וההקמה: נטע אוסי, נטע סיטין, מיכל אמר, קארין יעקב, נעמה קציר ואדוה מאירי


הצוות שלנו "ביחד ננצח" פועל מדי שבוע ביוזמות רבות אחרות למען המשפחות האבלות, חיילי צה"ל וכוחות הביטחון.


מרגע שנפתח המיצג מכרנו 239 עוגות תוך 40 דקות!! והצלחנו לאסוף כ 10,000 ש״ח
ולא פחות מרגש מכך הייתה העובדה שאנשים לא הפסיקו להגיע, הסתובבו בין התמונות, כתבו איחולים למשפחות ולחטופים על גבי שלט ענק שתלינו והתפללו לשובם. זה היה רגע מכונן לראות את עם ישראל בשיאו.
זכות גדולה להיות חלק מקהילה ומעם ישראל, אנשים עם לב גדול כל כך, מלא באהבה, נדיבות ונתינה.
עשרות משפחות סיימו את ארוחת השבת וקינחו עם עוגות טעימות ומשובחות, על כל עוגה הופיע שם החטוף, גילו וסיפורו. "אנחנו נביט לכם.ן בעיניים ולא נשכח! ולא נרפה! עד שתהיו איתנו פה, בחזרה!!!"

מי ייתן ובארוחת שישי הבאה כל החטופים.ות יסבו אל שולחן השבת עם משפחותיהם. אמן! וביחד, כולנו ביחד נמצא את הטעם, הדרך והאור לטוב שיש בעולם הזה. ושנוכל לאפות עוגות כדי לחגוג את החיים!״ אמן!

צלם ציון בלחסן.

Related Post

כלי נגישות