טרמפולינה לחצר הבית – ספורט בריא לילדים

9 0

זוכרים שכשהייתם קטנים והייתה לכם טרמפולינה משלכם וזה בסך הכל סיכם את הפעילויות המבדרות של שנות השמונים? ובכן, הן חוזרות ובענק! טרמפולינה לחצר ניתן לראות כיום בהרבה מאוד בתים, כשהורים רבים מעוניינים להחזיר את הטרנד, ובעיקר להוציא את הילדים מתוך מסכי המחשב ולהציג בפניהם דרך אחרת לבלות. העניין הוא שמלבד ההנאה, השימוש בטרמפולינה מסייע גם להתפתחות הגוף וחיזוקו.

טרמפולינה לחצר – יתרונות

הטרמפולינות עשו קאמבק משנות השמונים והן כאן להישאר, לא בכדי רבים רוכשים טרמפולינה לחצר ואפילו נרשמים לאימוני טרמפולינות מקצועיים, שכן בשנים האחרונות התגלה כי הן תורמות רבות לכושר הגופני:

  • מתאמנים מבלי להרגיש – טרמפולינות לא מוגדרות כספורט, לפחות לא מול הילדים. העניין הוא שיש להם יתרונות נפלאים לחיזוק הגוף, כך שגם בזמן המשחקים הילדים מתאמנים מבלי להתכונן לכך ומבלי להרגיש שהם עושים זאת.
  • מוציאים אנרגיות – לא עוד לשבת מול המסך! זה הזמן להוציא אנרגיות בחוץ, על הטרמפולינה החדשה שקניתם להם. בשעת משחק הילדים ייהנו ממשחק שהוא אימון גופני של ממש, ויוציאו אנרגיות בצורה יעילה ובריאה.
  • שיפור היציבה – טרמפולינות מסייעות לשיווי המשקל והיציבות, שכן הילדים חייבים להיות מודעים בכל זמן לשיווי המשקל שלהם וללמוד להתייצב. עוד כדאי לדעת שהטרמפולינה מסייעת לשיפור הקואורדינציה של רגל-יד, ומודעות לגוף כולו.
  • מיומנויות מוטוריות – בעת הקפיצה על הטרמפולינה, הילדים חייבים להפעיל את שני צידי המוח והגוף בכדי לשמור על שיווי המשקל בכל זמן. פעילות מוחית זו מפתחת את המיומנויות המוטוריות ומשפרת אותן.
  • שיפור במערכת הלימפה – פעולת הקפיצה מסייעת לשיפור מערכת הלימפה האחראית על הפחתת חרדות ולחץ. פעולה זו נהדרת לכל הילדים ללא יוצא מהכלל, המחויבים להתמודד עם סיטואציות חדשות בכל יום. הקפיצות מרגיעות את מערכת העצבים ותורמות לשלוות הילד.

היכון, הכן, קפוץ!

הדבר האחרון שאתם רוצים זה תאונות שהתרחשו בעקבות רכישה של מוצר זול מידי. אל תתפשרו על טרמפולינה לחצר שמגיעה לא רק עם אחריות, אלא עם קפיצים חזקים במיוחד ומבנה שישמור על הילדים בכל שעות השימוש בטרמפולינה וגם לאחר זמן רב. ושתהיה קפיצה נעימה!

Related Post

מס שבח על דירה, מורה נבוכים

Posted by - 29 בדצמבר 2020 0
מס שבח הוא למעשה תשלום מס הנובע מהרווח שנעשה בעקבות מכירת מקרקעין בישראל. מס זה הוא למעשה פיתוח ישראלי ייחודי,…

ערב שרים, זוכרים ומספרים

Posted by - 24 באפריל 2018 0
בשבוע שעבר התקיים ערב מרגש אשר לא הותיר עין יבשה בקהל שגדש את היכל התרבות בערב שרים זוכרים ומספרים בהפקתו…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות