טרמולו: מופע מיוחד שיוקדש כמחווה למשפחת בנאי ב-23 בפברואר

8 0

"טרמולו" הוא הרכב כלי ההקשה, חמישה נגנים וירטואוזית ששוברת את כל המוסכמות ומנגישה את המוזיקה הצבעונית והסוחפת של כלי ההקשה לאוהבי המוזיקה בארץ ובעולם. ההרכב הפועל יחד משנת 2015, זוכה לחיבוק חם מצד הביקורות המקצועיות והקהל ואף זכה בפרס משרד התרבות להרכב המצטיין לשנת 2021. "טרמולו" מופיע דרך קבע באירופה, ארה"ב, המזרח הרחוק ואמריקה הלטינית ויוצר שיתופי פעולה אמנותיים מגוונים בעולמות התיאטרון, המחול ועוד.

במרוצת השנים הפך "טרמולו" לפנינה חינוכית מוזיקאלית ומרכז היוצר תרבות ייחודית מעולם כלי ההקשה. המרכז מכיל חדרי אימון אקוסטיים, חללים לחזרות, אולם מופעים אקסקלוסיבי ואולפן הקלטות חדש ומאובזר במטרה לחבר את ישראל למגמה העולמית המציבה את כלי ההקשה בקדמת הבמה.

בתאריך 23.2 בשעה 20:00 יתקיים במרכז "טרמולו" מופע מחווה למשפחת בנאי – שיתוף פעולה בין ההרכב המצליח לבין מקהלת ניצן ומקהלת העפרוני. זוהי הזדמנות להעניק במה לכוכבים צעירים שנמצאים במסגרת לימודית ולפתח את הדור הבא של המוזיקאים בישראל.

במופע יבצעו אנסמבל "טרמולו" יחד עם הזמרות והזמרים הצעירים עיבודים חדשים לשירים האהובים של משפחת בנאי, שנכתבו במיוחד למופע. מופע המשלב את היופי והייחוד של כלי ההקשה עם המוזיקה הנפלאה והישראלית כל כך של ה"בנאים".

"טרמולו" הוא חלק מעמותת היכל התרבות של נתניה והוא מהווה מרכז תרבות וגוף יצירה וביצוע. לאורך כל השנה מתקיימים בטרמולו מופעי כלי הקשה למבוגרים בתכניות שונות – מוזיקת עולם, מוזיקה קלאסית ומוזיקה ישראלית.

באחרונה הושקה ב"טרמולו" סדרת מופעי ילדים חדשה בשם טרמולו kids , שמזמינה את ההורים והילדים לחוות את העצמה והקסם של כלי ההקשה במופעים מיוחדים לגילאים הצעירים.

צילום מיכאל פאביה

Related Post

גיבורי ישראל

Posted by - 26 בינואר 2021 0
יום הזיכרון לשואה ולגבורה הבינלאומי 27.1.21 יום הזיכרון לשואה ולגבורה הבינלאומי מצוין בכל שנה ב- 27.1. השנה חל ביום רביעי השבוע. יום זה מוקדש להתייחדות עם קורבנות…

לרגל פתיחת עונת הרחצה: קיץ 2020

Posted by - 25 במאי 2020 0
אחרי תקופת הקורונה וההסגר הארוך …מתחילים לחזור לשגרה הגיע הזמן לדאוג  למראה קיץ 2020. אז כיצד נפרדים משיער מיותר? יש…
כלי נגישות