טקס חילופי שרים: שר התקשורת היוצא, ד״ר יועז הנדל, השר הנכנס, חבר הכנסת ד"ר שלמה קרעי

7 0

שר התקשורת היוצא ד"ר יועז הנדל: "עשינו פה מהפכה בחיבור המדינה מקצה הארץ ועד קצהָ לסיבים אופטיים. הורדת מחירים דרמטית באינטרנט הביתי, תחרות בפריפריה, הפרטת הדואר, כניסה לדור 5.

אני נותן לתוצאות לדבר בעד עצמן. מעל 70% מבתי ישראל מונגשים לסיבים אופטיים. מרמת הגולן ועד אילת. הקצב הכי גבוה בעולם של פריסה, המחירים הטובים בעולם, תחרות בישובים מרוחקים שכמוה אין בשום מקום אחר בעולם…. זהו משרד כלכלי מהחשובים למדינת ישראל. כל צעד שמתרחש פה משפיע על הכלכלה הישראלית. תשתיות תקשורת מתקדמות משפיעות על ההתיישבות בגבולות, על חקלאות, קשרי חוץ על החיבור בין בני אדם"

שר התקשורת הנכנס, ד"ר שלמה קרעי: "לא מעט כותרות מאיימות נכתבו מאז שקיבלתי את המינוי, אך כותרות לא ירתיעו אותי. אני עומד מאחורי דבריי ומתכוון להוביל את שוק התקשורת לכיוון של שוק חופשי ותחרותי.

בכל הנוגע למדיניות המשרד, אני מתכוון להתמקצע וללמוד את הדברים לעומק ורק לאחר מכן לפעול, וזאת על מנת ליישם באחריות את המדיניות שלשמה נבחרתי.

לפני ארבעים ואחת שנה, ערב ראש השנה, תשמ"ב, בעודי עובר בבטן אמי, טען ראש הממשלה מנחם בגין בראיון לטלוויזיה כי: "אלה העובדים בכלי התקשורת, הם הקבוצה שהיא למעשה מנהלת את עריכת החדשות וכדומה, הקבוצה הזאת מפרשת את המושג ממלכתיים כאנטי ממשלתיים. לא היה כדבר הזה בעבר." לדאבוני, ארבעים ואחת שנה ודבר לא השתנה.

"אני טוען לממלכתיות", אמר בגין. "כלומר, צריך לתת בטלוויזיה וברדיו ביטוי לכל גוון ציבורי רציני."

כמו אז כן היום, עדיין ישנם קולות שאינם נשמעים מספיק בתקשורת הישראלית.

על מנת שנצליח לייצר כאן חברת מופת, עלינו לתת ביטוי למגוון הקולות היוצרים יחד את מי שאנחנו. נפעל לפתיחת שוק התקשורת לתחרות אמיתית, וכפועל יוצא מכך יתחזקו ההוגנות, השקיפות והאיכות, ויבוא לידי ביטוי באופן מאוזן הפסיפס המרהיב של כלל הציבור הישראלי."

דוברות משרד התקשורת

Related Post

חנוכה בפתח: המדריך לשמן…

Posted by - 22 בנובמבר 2021 0
מאת: חנית נצר מנהלת הדרכה של מותג הטיפוח הניו-יורקי קיל'ס  לשמנים הטבעיים יש סגולות שתורמות לטיפוח העור והשיער בזכות חומצות השומן החיוניות…

לרגל יום המאבק הבינלאומי למניעת אלימות נגד נשים, נבדק ונמצא כי: 42% מהנשים והגברים בישראל מדווחים כי חוו לפחות חוויה אחת של הטרדה מינית במרחב הציבורי

Posted by - 23 בנובמבר 2021 0
 תכנית STAND UP למניעת הטרדות מיניות במרחב הציבורי מתעתדת להכשיר עשרות אלפי איש בשנה בישראל לרגל יום המודעות לאלימות נגד נשים, מותג הביוטי לוריאל…

ללמוד עם שיק

Posted by - 29 באוגוסט 2018 0
אחרי חופש גדול ארוך וחם הגיע הזמן לחזור ללימודים. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לעשות את זה בסטייל. אני יודעת,…
כלי נגישות