טיפים לרכישת משאיות לעסק בחוכמה

10 0

החלטתם שאתם רוצים להגדיל את העסק? יש לכם יותר ויותר לקוחות ואתם נדרשים לשנע ציוד כבד ממקום למקום? אם כך, אין ספק שאתם צודקים, ואחד מהדברים החשובים ביותר זה לדאוג שיהיה לכם איך לבצע את העבודה. אם הגעתם למסקנה שאתם צריכים לקנות משאית חדשה, או אולי מספר משאיות לעסק, חשוב שתדעו איך נכון יהיה לעשות זאת. זו לא הוצאה כלכלית של מה בכך, ובטח שלא אם אתם רוצים לקנות יותר ממשאית אחת. כמו כן, ברור שאם אתם מבצעים את הקניה הזאת תרצו גם ליהנות מתוצאה טובה ומכלי תחבורה שאפשר יהיה להשתמש בהם לאורך שנים רבות. לכן יש טעם, לפני הכול, להחליט כמה אתם רוצים להשקיע ולראות האם אתם זקוקים לפתרונות מימון שונים. האם יש לכם בעובר ושב את כל הכסף הדרוש לכם כדי לבצע את הרכישה המשמעותית הזאת? האם תרצו לקחת הלוואה? או שאולי תרצו לפנות אל סוכנות שמוכרת משאיות ומציעה, בין היתר, דרכי מימון שונים? כדאי לזכור שיש היום לא מעט אפשרויות ופתרונות בנושא הזה כך ששווה לבדוק לעומק מה יתאים לכם יותר.

איך תבחרו משאיות שמתאימות לכם? 

למרות שיש הרבה מאוד עסקים בישראל שעושים שימוש במשאיות שונות, זה ברור שלכל עסק יש דרישות קצת שונות מהמשאית שהוא צריך. הנתונים שיכולים להשפיע על השאלה במה אתם משקיעים ואיזו משאית תתאים לכם יותר, הם מגוונים ורבים, כמו לדוגמא: כמה משקל יכולה לשאת המשאית וכמה משקל אתם רוצים לשנע? לקנות משאיות שלא תוכלו להעמיס עליהן את כל כובד המשקל שאתם צריכים זה כמובן לא כדאי ולכן, אם תוכלו לעשות בירורים מראש ולראות כמה משקל אפשר להעמיס על כל משאית, זה כדאי. כמו כן, חשוב מאוד לצאת לנסיעת מבחן ולראות שהמשאיות שאתם עומדים לקנות באמת נוחות גם מבחינת הנהיגה וגם מבחינת התפעול, כי כך הנהגים שלכם בחברה יעבדו בקלות רבה יותר.

האם כדאי לקנות משאיות משומשות?

זו עוד שאלה שכמעט כל בעלי העסקים מתחבטים לגביה, כי אין ספק שלקנות משאיות משומשות זה אומר לחסוך לא מעט כסף. מצד שני, לא לכל אחד מאתנו זה יכול להתאים, כי כמובן שאם אתם קונים משאית משומשת אתם לא יודעים לכמה שנים היא תחזיק ומה באמת המצב שלה. אפשר לקחת את המשאית לבדיקה במוסך ייעודי, כפי שהייתם עושים אם הייתם קונים רכב פרטי משומש, אך לא בטוח שזה ייתן לכם תמונה מספיק ברורה. כל בעל עסק צריך לעשות את השיקול ולראות האם שווה לו להתאמץ עוד כדי לקנות משאיות חדשות לגמרי או שהוא מוכן להסתפק במשאיות יד שנייה שכבר עשו לא מעט קילומטרים על כבישי הארץ. כך או כך, רצוי מאוד לבדוק שאתם קונים בדיוק את המשאית הנכונה לכם ולעסק שאתם מנהלים.

Related Post

לחיות או למות באנטבה

Posted by - 9 ביולי 2019 0
מוזיאון העיר נתניה קיים מפגש מרתק לציון 43 שנים למבצע אנטבה; חלק מהחטופים, שבאותה עת היו ילדים, לא הסתירו את…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות