טיפים לבחירת מוצרי אמבטיה

9 0

כשזה נוגע לבחירת האקססוריז ומוצרי האמבטיה שיהיו בחדר האמבטיה שלנו, הכל מתחיל מסגנון, טעם אישי ועיצוב. כל אחד רוצה לעצב את חדר האמבטיה שלו אחרת, חושב שצבעים אחרים הינם מה שמתאים, ולכל אחד סגנון עיצוב משלו. כשזה נוגע למוצרי אמבטיה, כגון אסלות, מקלחונים, ארונות אמבטיה וכו' – אין ספק שאתם חייבים להחליט על הסגנון שלכם לפני שאתם מתחילים לעצב, שכן כמו שצוין – הכל עניין של טעם אישי. מה שיתאים לי, לא בהכרח יתאים לאחר, לכן חייבים להחליט על סגנון כדי שכל הרהיטים יתחברו בקו אחד עם השני, הן מבחינת המראה, הן מבחינת הגודל והן מבחינת הצבע.

וכשמדובר במקלחונים, הסגנון תקף עדיין. הינכם מחויבים להבין אם אתם רוצים מקלחונים עשויים מזכוכית, מקלחונים שיש בהם אמבטיה, או אולי מקלחונים משולבים, גם זה וגם זה, שכן שוב, לכל מקלחון מטרה משלו והמטרה משנה לחלוטין את העיצוב. אם אתם לא מבינים איזה סגנון של מקלחונים לקחת, "bathline" מציעה עבורכם את כל סוגי המקלחונים שבעולם, כולל מקלחון זכוכית מעוגל, חזיתי, פינתי, מקלחונים לאמבטיה המגיעים עם צירים ועוד. "bathline" מקפידה לייצר מקלחונים ברמה גבוהה, עם גימור ברמה הכי איכותית שתוכלו למצוא, ובאמת רוצה לעזור לכם לעצב את חדר האמבטיה ללא פשרות. שתרגישו בבית – גם בחדר האמבטיה שלכם.

דאגו שיהיה לכם מקום

כשאתם בוחרים את המקלחונים לחדר האמבטיה שלכם מ"bathline" עוד היבט חשוב שיש לחשוב לקחת בחשבון בעת הבחירה הינו גודל המקלחון. רובינו רוצים לדחוף לכל חדר וחדר את כל האבזור הקלאסי שאמור להיות קיים בו, ולאחסן את כל החפצים השימושיים, ככה שאנחנו מתפשרים במקומות הלא נכונים. במקלחון שתבחרו חייב להיות לכם מקום הגיוני להתקלח, מרווח שאינו צפוף, כדי שתוכלו להתקלח, להנות מהמקלחת ולהרגיש שיש לכם את כל המקום לעשות זאת, גם אם זה אומר שהאסלה ושאר האבזור יהיו מעט קטנים יותר, אין בעיה, ובלבד שיהיה לכם מקום הגיוני לשטוף בו את הגוף – שחשוב מאין כמוהו. בנוסף, עליכם לחשוב בבהירות על סגנון המקלחון שלכם, ואם זהו חדר אמבטיה לילד, יש לחשוב האם דווקא זכוכית למשל היא החומר ממנו תרצו שהמקלחון יהיה בנוי, או שיותר מתאימה אמבטיה, ממנה ילדים נהנים יותר. ב-bathline"" יש הכל.

זכרו – לעצב בטוב טעם, לא להעמיס, ושלכל אחד מהאקססוריז יהיה את המקום שלו בצורה הגיונית, מסודרת, ובדיוק בצורה ובדרך שאתם אוהבים.

Related Post

יום הבוחר – מבצעים

Posted by - 25 באוקטובר 2022 0
מבצע בחירות באתר דיל קוסמטיקס אתר דיל קוסמטיקס, המרכז מאות מותגים ישראלים ובינלאומיים מובילים בתחומי הביוטי, קוסמטיקה  בריאות, תכשירי שיער,…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות