טיפים לבחירת מדביר מקצועי

7 0

כולנו היינו שם, אחר צהריים נעים עם המשפחה בבית הופך לסיוט, כאשר אנו נתקלים במגוון מזיקים כגון מקקים, חרקים, תיקנים ואפילו חולדות. האינסטינקט הראשוני יהיה כמובן להרים מיד טלפון למדביר הראשון שמצאנו מתוך פאניקה.
לפני שנעשה צעד קיצוני או פזיז, כדאי להוריד את מפלס הלחץ ולשים לב למספר דברים חשובים.

אז מה כדאי לעשות לפני שנבחר במדביר? פרסנו לפניכם מספר טיפים שיעזרו לכם בבחירת מדביר מקצועי, ויהפכו את התהליך ליעיל ונעים.

יחסי אנוש – לפני הכול

המדביר אותו תזמינו אל ביתכם או אל בית העסק שלכם יכול לבלות אצלכם שעות ארוכות. כאשר אנו מכניסים לביתנו אדם זר אותו אנו לא מכירים כלל, יש לשים לב שנבחר במדביר בעל סבר פנים נעים, אשר ישתף אותנו לאורך כל התהליך ויגרום לנו להרגיש בנוח, ואף ולשאול שאלות במידת הצורך. מדביר סבלני ורחב לב יהפוך את התהליך הלא כל כך נעים, לתהליך יעיל ונוח.

אמינות ושקיפות

הדברה היא נושא נרחב ויש מגוון רחב של סוגי הדברה. הדברה כימית, הדברה ירוקה, הדברה אורגנית ועוד רבות אחרות. לרוב אנו לא נתמחה בנושאים אלו ונסמוך על המדביר בעיניים עצומות. יש לשים לב כי המדביר הוא אדם אמין אשר לא ירמה אותנו, יסביר כל שלב ועלותו, ולא יבצע עבודות נוספות שלא לצורך. על המדביר להיות מקצועי, כנה וממוקד בכדי לבצע עבודה יעילה שתוציא אתכם מרוצים.

מחיר הוגן ביחס לעבודה

הדברה ברוב המקרים היא לא עסק זול בכלל. לפני הזמנת המדביר מומלץ לבצע סקר שוק נרחב ולברר מהו טווח המחירים, המתאים להדברה בה בחרתם. יש לשים לב שהמחיר שגובה המדביר הוא מחיר הוגן ביחס לעצימות העבודה, שטח ההדברה, כמות המזיקים שיש להדביר, סוג המזיקים ועוד. בנוסף המחיר יתומחר על פי תנאי מזג האוויר, זמן העבודה בפועל, וכמובן על פי סוג ההדברה שתבוצע.

בטיחות ודאגה לבריאות

כאשר אנו בוחרים מדביר, ישנו חשש גדול שבריאתנו תיפגע, במיוחד בבית עם ילדים קטנים או חיות מחמד. מיכאל ובוריס הדברות שמים את בריאותכם בראש מעיינותיהם. הם ידאגו לשמור על סביבה סטרילית ובטוחה לילדים ולבעלי החיים שלכם וישמרו על משפחתכם במקסימום מקצועיות, עם אמצעי המיגון החדישים ביותר. באופן כללי אנו ממליצים להרחיק את הילדים מהבית אם ניתן ולהיעזר בשכנים או משפחה כדי ליצור עבודה יעילה ובטיחותית.

לסיכום, הדברה היא לא עסק פשוט כלל וכלל, אך עם המדביר הנכון, התהליך יכול להיות נעים ובעל תוצאות לטווח הארוך. יש לשים לב למגוון גורמים בעת בחירת המדביר ולהתייעץ עם אנשי המקצוע המתאימים. מדביר אשר יהיה הוגן, בעל יחסי אנוש מעולים, וייתן לכם מחיר טוב, יגרום לכם להיות מרוצים ולהיות בראש שקט שהבית נקי ממזיקים.

Related Post

עולם חסד יבנה

Posted by - 30 ביוני 2021 0
 ברקע החשש מהתפרצות נוספת של הקורונה בישראל – עבור  אלפי משפחות, שנפטרו בארץ כתוצאה מהקורונה מהשנה שעברה עם פרוץ המגפה…

נלחמים בתחושת הרעב התמידית

Posted by - 25 בדצמבר 2018 0
דיאטה לא מאוזנת, מצבי רוח, מזון לא מזין והרגלי אכילה שגויים מהווים חלק מהסיבות לבטן מקרקרת. נועה פרומן מציגה 8…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות