טיסות לתאילנד

12 0

במהלך מגיפת הקורונה העולמית, נאכפו צעדים כדי למנוע ולשלוט בהתפשטות ה- COVID-19 בתאילנד. זה כלל את האמצעים לשמירה על זרם המבקרים לתאילנד. לכן, מבקרים זרים שצריכים לבקר בתאילנד, יהיו חייבים לציית לצעדים אלה. הנה 5 צעדים פשוטים שצריך לעשות לפני טיסות לתאילנד.

טיסות לתאילנד |

לשם המאמר, היינו צריכים לחפש חברת תיירות מובילה שתיתן לנו כמה תובנות טיסות לתאילנד ועל משמעותן בעידן הקורונה. פנינו לכמה חברות, ובתאי טורס, הסכימו בחיוך רב לספק לנו תשובות. אגב, תאי טורס, היא מהמובילות בעזרה לתיירים בכל הקשור לקורונה.

5 צעדים פשוטים שצריך לעשות לפני הכניסה לתאילנד |

  1. מועמדים שקיבלו את קוד ה- QR של Thailand Pass שלהם, יכולים להיכנס לתאילנד במסגרת תוכנית הכניסה שהם נרשמו ואושרו אליה.
  2. מועמדים שנרשמו, אך לא קיבלו את קוד ה- QR שלהם, חייבים להמתין לאישור הממשל של תאילנד שמתנה את כניסת התיירים בחיסון נגד קורונה. לאחר האישור, הם יכולים להיכנס לתאילנד במסגרת התוכנית שהם נרשמו אליה ואושרו.
  3. מועמדים חדשים, לא יוכלו להירשם לאמצעי Test and Go ו- Sandbox (למעט Phuket Sandbox). את כרטיס ה"תאילנד פס", יקבלו רק מועמדים חדשים המבקשים להיכנס לתאילנד בהסגר אלטרנטיבי (AQ) או לחופיה של פוקט בלבד.
  4. נוסעים שיגיעו לתאילנד במסגרת תוכניות Test and Go ו- Sandbox יהיו חייבים לעבור את מבחן הקורונה השני שלהם בטכניקת RT-PCR (לא בבדיקה עצמית) במתקנים המיועדים (ללא עלות נוספת).
  5. תיירים שנוסעים מישראל לתאילנד, יצטרכו לעבור בדיקות קורונה בשדה התעופה בן גוריון ולאחר מכן, להגיש את התוצאות בכניסה לתאילנד. למידע נוסף על איך להיכנס לתאילנד ללא הסגר, בקרו בדף הגבלות נסיעות בתאילנד באתר התיירות תאי טורס.

טיסות לתאילנד בעידן האומיקרון |

כיום, רוב חברות התעופה כמו קטאר, האמירויות, תאי איירווייס וחברות תעופה גדולות אחרות, מורשות להפעיל טיסות לתאילנד בין על בסיס יומי או שבועי.

רעות מאתר התיירות תאי טורס, אומרת לנו: "לפני הזמנת טיסות לתאילנד עם חברות התעופה, על הנוסעים לוודא שהם לומדים את הקטגוריות השונות של אשרות תאילנדיות, המוענקות לאזרחים זרים בשלב זה כדי לקבוע את אפשרות הנסיעה שלהם." אומרת רעות מתאי טורס.

רעות מתאי טורס מוסיפה: "שימו לב שכרטיסי טיסה אינם מבטיחים כניסה לתאילנד בתקופת קורונה, מטיילים שאינם תאילנדים, חייבים להחזיק בכל המסמכים הנדרשים כגון "תאילנד פס" כדי להיכנס לתאילנד.

מה זה תאילנד פס? |

לאחר קבלת תאילנד פס, עליכם להכין את המסמכים הבאים לטיול שלכם לתאילנד. עליכם להציג את המסמכים הבאים לחברת התעופה שלכם לפני היציאה:

·         ויזה תאילנדית תקפה בדרכון שלכם או אישור ויזה אלקטרוני (אם רלוונטי)

·         אישור רפואי עם תוצאת מעבדה המעידה על כך ש- COVID-19 לא זוהה אצלכם. בדיקת ה- COVID חייבת להיות בשיטת RT-PCR, להילקח ולהתבצע תוך 72 שעות לפני היציאה.

·         חברות תעופה מסוימות, אינן מקבלות בדיקות ערכות ביתיות אז אנא, בדקו דרישות ספציפיות עם חברות התעופה איתן אתם נוסעים או שתוכלו למצוא אותם באתר תאי טורס.

·         אנא, הדפיסו את תעודת ביטוח הנסיעות של COVID-19 ואת כל העמודים של התנאים וההגבלות על כיסוי COVID-19 והטבות רפואיות שלכם. ייתכן שלא יתנו לכם לעלות לטיסה אם לא הצלחתם להראות שהביטוח שלכם עומד בדרישה זו.

·         עותק של אישור הזמנה של מלון ASQ, מלון SHA+ או מלון Test & Go

·         עותק של הזמנת טיסה מאושרת

·         תעודת חיסון נגד COVID-19 (אם רלוונטי)

בידוד בתאילנד |

ההסגר החובה של 10 ימים, נדרש לכל הנוסעים הלא מחוסנים וההסגר של 14 ימים, נדרש לכל הבאים מאפריקה. בדרך כלל, חבילת ASQ כוללת 3 ארוחות ביום, WiFi חינם, הסעה ברכב פרטי משדה התעופה למלון ASQ, אחות תורנית 24/7 ובדיקת קורונה פעמיים ביום. החבילה כוללת גם שתי ערכות בדיקת COVID-19 המתקיימות במהלך תקופת ההסגר.

תמונה freepik

Related Post

מחוץ לפייסבוק

Posted by - 22 במאי 2019 0
תכלס אכזבתם! 41 שנה חיכו אוהדי נתניה שקבוצתם האהובה תביא גביע ושוב ברגע האמת כשלה הקבוצה מול בני יהודה שלוקחת גביע…
כלי נגישות