ט"ו בשבט הגיע

9 0

 

נתניה חוגגת ט'ו בשבט עם מגוון אירועים קהילתיים לכל המשפחה. במסגרת הפעילות העירונית באמצעות מינהל התפעול, מינהל חברה וחינוך ומוזיאון העיר נתניה, מתקיימת בעיר פעילות ענפה במסגרתה יתקיימו נטיעות בגינות הקהילתיות וסדנאות למשיכת פרפרים בקרית השרון, נאות שקד, קריית נורדאו ובמועדון לאזרחים הוותיקים דב הוז. כמו כן, יתקיימו שתילות בגנים הציבוריים בגני הילדים ובחורשת הספורטאים עם תלמידים.

 

סיורים חגיגיים על טבע והיסטוריה יתקיימו בחורשת האלונים ביום שישי, 26 בינואר. במסגרת הסיור יגלו המשתתפים על הטבע הייחודי מימי המאבק להקמת המדינה. סיור נוסף יתקיים ביום שישי, 9 בפברואר במרכז העיר, במסגרתו יגלו המשתתפים עצים נסתרים המספרים על חיי המושבה נתניה בראשיתה, כמו כן יתקיים משחק תחרותי לכל המשפחה.

 

מרכז העיר נתניה גם הוא ילבש חג: ביום רביעי, 31 בינואר, יתקיים לאורך כל היום שוק איכרים ססגוני בכיכר, כמו כן יוצבו כני ציור לטובת הקהל הרחב ותתקיים הצגת ילדים "סיפורה של ורדית" העוסקת בחינוך לשמירה על איכות הסביבה. בנוסף, יתקיימו סדנאות שתילה יצירתיות בנעליים ישנות (יש להביא מהבית), מיצגים, תערוכת פיסול עצים ועוד.

 

לפרטים ומידע נוסף באתר האינטרנט העירוני:

www.netanya-culture.co.il

 

 

Related Post

תמונת מצב עירונית ליום שני

Posted by - 9 באוקטובר 2023 0
נכון לשעה זו נתניה מוגדרת במדרג הכתום בהערכת מצב שהתקיימה היום במרכז ההפעלה בראשות ראש העיר מרים פיירברג-איכר ומנכ״ל העירייה…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות