טורניר כדורגל שכונות הסתיים בגמר חגיגי | ומי השכונה הזוכה?

7 0

בשבוע שעבר הסתיים בחגיגה גדולה טורניר כדורגל שכונות של צעירי העיר חדרה, שנערך ביוזמת סטודנטיות של קהילת הסטודנטים בוחרים מחר חדרה הפועלת במרכז הצעירים העירוני של אגף נוצ"ץ בשיתוף מחלקת הספורט של אגף אתו"ס.

בטורניר שנערך לאורך ארבע שבועות בחודשים יולי אוגוסט לקחו חלק 80 צעירים אשר ייצגו 8 שכונות שונות בעיר חדרה:  גבעת אולגה, יוספטל חטיבות ואפריים, ניסן – ברנדס, גני אלון ביתר, 2 קבוצות שייצגו את שכונת בית אליעזר, נווה חיים ויצמן והאוצר מרכז העיר.

באירוע חצי הגמר הגיע ראש העיר, מר צביקה גנדלמן לברך ולהעניק תעודות השתתפות לכלל השחקנים שלקחו חלק בטורניר. למשחק הגמר הגיעו 2 קבוצות: בית אליעזר ב' ונווה חיים ויצמן ובגמר הגדול שנערך ביום חמישי האחרון זכתה קבוצת נווה חיים ויצמן. כלל המשתתפים קיבלו שי השתתפות בטורניר – תווי קנייה מתנת ספורטבול חנות כדורגל מקצועית חדרה.

מיטל גולדברג, ממובילות היוזמה: "ההענות לטורניר מדהימה ומרגשת שמחתי לראות את כל עשרות הצעירים משתפים פעולה מרכיבים קבוצה, כל החבר'ה הגיעו לטורניר עם הרבה מוטיבציה לנצח, התאמנו, התעניינו וחיכו לאורך כל השבוע למשחקים. חדרה היא עיר גדולה ויש בה הרבה שכונות, רצינו ליצור אירוע ספורט מלכד ומקרב משכונות העיר השונות. אני יודעת שצעירים מרגישים חיבור לשכונת המגורים ולעיר להביא לידי ביטוי ולמנף את החיבור והגאווה."

Related Post

סיפורו של אלוף

Posted by - 13 בפברואר 2022 0
במסגרת הכנת תלמידי התיכונים בעיר לקראת הגיוס לצה"ל, בשבוע שעבר הגיע נועם גרשוני, טייס קרב לשעבר, אלוף אולימפי ומרצה בינלאומי,…

חנוכייה משוקולד

Posted by - 9 בדצמבר 2019 0
המיזם החברתי "גוונים של מתוק", הפועל במסגרת מית"ר "נירים" ומכשיר בני נוער להיות שוקולטיירים מוסמכים, נערך לחנוכה עם שוקולדים ייחודיים…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות