מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

חזרנו לליגה, מכבי נתניה פתחה את משחקיה בפלייאוף התחתון עם 0:0 משעמם מול בני סכנין, הקבוצה אינה מתאוששת מההפסדים האחרונים, עוד 6 מחזורים עד לסיום הרשמי של העונה. אך מבחינתה של מכבי נתניה כבר הכריזו על פתיחת עונת הרחצה, מכבי נתניה לא תאבק בתחתית אך היא יכולה לקבוע מי תהיינה היורדות, במחזור הבא בית"ר ירושלים בנתניה

פותחים עם שלושה משחקי בית

הליגה חזרה. בשבוע האחרון לפני פגרת הנבחרות, מכבי נתניה חטפה "כאפות" ובשבוע איבדה את הפלייאוף העליון ועפה מהגביע. בקיצור, נגמרה העונה. ביום ראשון אירחה מכבי נתניה את בני סכנין במחזור הראשון של הפלייאוף התחתון ונראה היה שהקבוצה עדיין "על הקרשים". האם במכבי נתניה תדע לקום מהקרשים ולסיים את העונה בצורה מכובדת? זו למעשה המשימה שנותרה. לדעתי, מכבי נתניה לא תסתבך באש התחתית, היא טובה מכדי להגיע לשם, אך על הקבוצה לסיים את העונה בצורה מכובדת ומקום שביעי צריך להיות המטרה. מכבי נתניה לא תאבק למטה אך בכוחה לקבוע מי תהיינה שתי היורדות. אמנם הסיום הרשמי יהיה בעוד 6 משחקים אך לאחר התיקו 0:0 מול סכנין, מכבי נתניה יכולה להכריז על פתיחת עונת הרחצה.

משחק לפרוטוקול

במחזור הקרוב תארח מכבי נתניה את בית"ר ירושלים, במשחק לפרוטוקול בלבד. המשחק לא מעניין אף קבוצה. בשתי הקבוצות המורל בגובה ים – המלח. נתניה שעברה עונה כלל לא רעה אך פיספסה הכל בשבוע ומנגד בית"ר ירושלים שנכשלה העונה ובגדול. בשתי הקבוצות צפוי "חריש" עמוק ולא אקח סיכון גדול אם אהמר שרוב השחקנים שישחקו במשחק הזה לא ימשיכו לשחק בקבוצותיהם גם בעונה הבאה.

להתחיל את ההכנות לעונה הבאה

העובדה שמכבי נתניה פיספסה את הבית העליון ממש ברגע האחרון, צריכה לשמש את הקבוצה כהכנה לעונה הבאה. התיקו מול סכנין אותת שמכבי נתניה משחקת על אדי הדלק האחרונים ומחפשת לגמור את העונה בשלום. זו הסיבה שעל הצוות המקצועי להתחיל בהכנות לקראת העונה הבאה. בחודש הקרוב חשוב לבחון ולקבל החלטות לגבי עתידם של מספר שחקנים באשר לעונה הבאה.

הסגל יעבור שינוי בעונה הבאה

העונה הנוכחית נכנסה לישורת האחרונה אך כבר עתה ברור שבסגל שיסיים את העונה יהיו שינויים רבים, לקראת העונה הבאה. במועדון לא מסתירים את האכזבה ממספר זרים שיפגשו את הדלת המסתובבת בדרך החוצה, במילים אחרות יחתכו מהקבוצה. נראה שגם מספר שחקנים שצורפו העונה יחתכו וצפוי חריש עמוק בסגל, להערכתי – לפחות 10 שחקנים יפרדו מהקבוצה. באשר למאמן ריימונד אטוולד, במכבי נתניה כבר החליטו לפני כחודש, כפי שפורסם בלעדית ב"השבוע בנתניה", לממש את האופציה ולהאריך את חוזהו של המאמן. אם בבית"ר ירושלים המעוניינת בו יוחלט להחתימו, זה יהיה כפוף בפיצוי למכבי נתניה. במועדון כבר עובדים על העונה הבאה וכאמור צפויים לא מעט שינויים ולא אקח סיכון גדול אם אהמר שהקבוצה שתפתח את העונה הבאה תהיה שונה מאד מזו שתסיים את העונה הנוכחית. האמנם?

לוח משחקי הפלייאוף התחתון

מחזור 27:    4/4    מכבי נתניה – בני סכנין (תיקו 0:0)

מחזור 28:    10/4  מכבי נתניה – בית"ר י"ם

מחזור 29:    17/4  מכבי נתניה – הפועל ת"א

מחזור 30:    24/4  הפועל כ"ס – מכבי נתניה

מחזור 31:    1/5    בני יהודה – מכבי נתניה

מחזור 32:    8/5    הפועל חדרה – מכבי נתניה

מחזור 33:    15/5  מכבי נתניה – הפועל חיפה

בבית התחתון יערכו 7 מחזורים בלבד. מכבי נתניה תחל עם שלושה משחקי בית ולאחריהם תצא לשלושה משחקי חוץ, האחרון בהם מול חדרה ותסיים במשחק בית. חדרה מארחת בנתניה, כלומר מתוך 7 משחקים, מכבי נתניה תשחק 5 במגרש בנתניה ורק שני משחקים יערכו מחוץ לנתניה.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן