מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

שלושה הפסדים בשבוע ומכבי נתניה יכולה להכריז על פתיחת עונת הרחצה, הפסד 0:2 למכבי חיפה חתם את הליגה הסדירה, מכבי נתניה עם טעם חמוץ – מתוק בפלייאוף התחתון, אל אל ישראל

שבוע של אכזבות

השבוע הכי חשוב של מכבי נתניה העונה, החל עם הפסד מיותר לחדרה, ברביעי נפרדה הקבוצה מהגביע כשנוצחה 3:1 להפועל תל אביב וכדי לסגור את שבוע ההכרעות עם עוד "כאפה", מכבי נתניה נוצחה ב"סמי עופר" 0:2 למכבי חיפה ובשבוע ימים כל החלמות התנפצו, אין רבע גמר גביע, אין פלייאוף עליון ומפלס האכזבה עלה על גדותיו.

עונה בטעם חמוץ-מתוק

לפני השריקה הראשונה של עונת 2020/21, אין אוהד של מכבי נתניה שלא היה קונה את המקום השביעי בסוף הליגה הסדירה. לפני כשבועיים הכל נראה וורוד הן בליגה והן בגביע והופ… המסך ירד. שני הפסדים בליגה והלך הבית העליון, הפסד בגביע ונגמרו החלומות לפגוש את הנשיא. אז מה היה לנו כאן? עונה סדירה מאד מפתיעה לטובה, קבוצה מאומנת שעברה צונאמי בקיץ ובכל החזיתות. בעמדת האימון, בסגל השחקנים, בתקציב שקוצץ, בעלים שביקש לעזוב ובסוף נשאר והמשיך להשקיע ועוד לא הגענו למכת הקורונה ובכל זאת, למרות הכל מכבי נתניה רצה יפה עד עתה. העובדה שהיתה כל כך קרובה לפלייאוף העליון, ברוב שלבי העונה היתה במקומות 5-6 ובסופו של דבר סיימה את העונה הסדירה במקום 7, היא שגורמת לטעם חמצמץ של פיספוס. המאמן צריך להרים את השחקנים ולנצל את פגרת הנבחרת כדי להגיע לפלייאוף התחתון במטרה ברורה, לסיים את העונה הרחק מאש התחתית. לדעתי, מכבי נתניה לא תסתבך בחלק הבוער של הטבלה, היא צריכה לנצל את 7 המשחקים שנותרו, כהכנה לעונה הבאה בכל הקשור לסגל השחקנים. כבר בתחילת אפריל מכבי נתניה תכריז על פתיחת עונת הרחצה…

לקחו אחריות

מאמני בית"ר ירושלים, סלובודאן דרפיץ ושי ברדה התפטרו מאימון הקבוצה. השניים לקחו אחריות על הכישלון המקצועי שנחלה הקבוצה העונה בליגה ובגביע. אין ספק שעבור קבוצה כבית"ר ירושלים "פלייאוף" תחתון, הוא כישלון וטוב עשו השניים שלקחו אחריות והוכיחו יושרה מקצועית וכי הם "גברים". יאמר מיד, בית"ר לא נראתה טוב במשך כל העונה הסדירה ולא היתה ראוייה לפלייאוף עליון. יתכן שאם לא היו עושים זאת, חוגג היה מקבל החלטה בנושא לאור התוצאות. כך או כך, השניים הוכיחו שהם לא רק מאמנים טובים אלה גם אנשים ישרים והגונים שנותנים כבוד למקצוע. אין לי ספק שהם יחזרו לקווים בקרוב מאד.

אל אל ישראל

החל קמפיין מוקדמות מונדיאל 2022 שיערך בקטאר ובו תשתתפנה 32 נבחרות. נבחרת ישראל שהוגרלה עם נבחרות: סקוטלנד, אוסטריה, דנמרק, מולדובה ואיי פארו, תארח בראשון הבא את סקוטלנד וברביעי הבא תצא נבחרת ישראל למשחק חוץ במולדובה. הראשונה בכל בית מעפילה ישירות למונדיאל, השנייה תעלה לשלב המבחנים. המונדיאל היחיד בו השתתפה הנבחרת שלנו היה במקסיקו 1970, במשחק מול שבדיה שהוליכה 1:0 ואז בדקה 56, מוטלה שפיגלר האגדי שיגר טיל ברגלו השמאלית וכבש ומאז כלום ושום דבר. זהו השער היחיד של ישראל במונדיאל. 51 שנים אנחנו מנסים להגיע שוב לטורניר החשוב ביותר בעולם הכדורגל. האם זה יקרה הפעם? אשרי המאמין. הלוואי.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן