מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

תיקו 0:0 מאכזב למכבי נתניה נגד בית"ר ירושלים  המשך ישיר ליכולת הפושרת במשחקים האחרונים, הקבוצה מחזיקה בכדור ללא תכלית  במחזור הקרוב מיני דרבי נגד חדרה

זה לא זה

תיקו 0:0, מאכזב למכבי נתניה מול בית"ר ירושלים. נתניה מסיימת משחק ליגה שלישי ללא הפסד ומבלי שתספוג שער ועם 7 נקודות מ-9, שני ניצחונות ותיקו. אם חושבים כקבוצת תחתית, זה בסדר לשחק על נקודות ולברוח מהתחתית הבוערת ואת זה מכבי נתניה אכן עשתה. אם רוצים לחשוב על פלייאוף עליון זה פשוט לא זה, מה שיש למכבי נתניה להציג פשוט לא מספיק טוב, ב-4 המשחקים האחרונים, בניצחון הגביע מול הפועל פ"ת, בניצחונות הליגה על הפועל חיפה ונוף הגליל ובתיקו 0:0 מול בית"ר ירושלים, מכבי נתניה השיגה תוצאות טובות ללא יכולת. מול בית״ר, מכבי נתניה החזיקה בכדור אך מי שהחמיצה ניצחון היא דווקא בית״ר שהגיעה לכמה מצבי הבקעה שאלמלא דני עמוס היו נגמרים עם כדורים ברשת. שוב אומר, ללא חיזוק משמעותי, אין למכבי נתניה מה להציע העונה. הסגל הזה טוב למקומות 8-10 ולא יותר ואם זה מעודד גם אין חשש מירידה. בקיצור, ללא חיזוק העונה הזו תהיה סתם עוד עונה.

מיני דרבי

אם בעונה שעברה מכבי נתניה שיחקה בפלייאוף התחתון, להפועל חדרה יש הרבה מניות בכך. גם העונה, בסיבוב הראשון חדרה ניצחה ובכך הפכה ל"מנחוסית" החדשה של מכבי נתניה. בין המועדונים עבר חתול שחור בגודל נמר, מה שהופך את המשחק הקרוב בינהן למעיין "מיני דרבי" עם הרבה יותר מעוד משחק על 3 נקודות. האיש החזק בהפועל חדרה אורן גולן אמר לנו: "בנתניה לא משלימים עם זה שהפכנו בשנים האחרונות למועדון נחשב וברמה שלהם. הם חיים על העבר, אז היו מועדון גדול והפועל חדרה מועדון קטן. הבעיה היא שלהם. אכן יש מתח בין המועדונים וברור שניצחון שווה לנו יותר מ-3 נקודות. אנחנו באים כדי לנצח". סיים גולן. לדעתי, חדרה קבוצה קשה, היא תבוא לסגור את מרכז השדה וההגנה ותחפש לעקוץ. מנגד, מכבי נתניה תצטרך להחזיק בכדור ולהשתלט על מרכז השדה ולתרגם את יתרונה לשפת השערים. נתניה עדיפה על חדרה, כל תוצאה למעט ניצחון תהיה אכזבה נוספת למכבי נתניה. לדעתי מכבי נתניה מועמדת לניצחון. האמנם?

מחכים לבאר שבע בגביע

משחקי שמינית גמר גביע המדינה יערכו בשבוע הבא. ביום ד׳ תארח מכבי נתניה את הפועל באר שבע. לגביע חוקים משלו, זהו משחק פתוח לחלוטין, למרות ש"על הנייר" יתרון לבאר שבע, הרי ש"על הדשא", ניצחון נתנייתי לא יחשב כסנסציה בעוד הפסד יתקבל בנתניה כאכזבה. מדובר במשחק הכרעה, עם הארכה ופנדלים במידת הצורך ובבאר שבע חוששים מאד ממכבי נתניה. משחק הליגה האחרון בינהן הסתיים בתיקו 1:1. למכבי נתניה יש חשבון ספורטיבי מהעבר עם באר שבע ולאוהדי הקבוצה וניצחון יהיה מתוק עוד יותר.

דילוג לתוכן