מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

מכבי נתניה חזרה עם נקודת חוץ מ"טדי" לאחר 1:1 מול בית"ר ירושלים, בראשון, המוליכה, קרית שמונה בנתניה בקרב בין שתי המפתיעות עד עתה, אין תכניות לחיזוק בינואר

נקודה בבירה

מכבי נתניה ידעה לחזור הביתה עם נקודה, לאחר 1:1 ב"טדי" מול בית"ר ירושלים במשחק שווה כוחות בסיומו מכבי נתניה אותתה שוב על כוונותיה להתברג בפלייאוף העליון. עד עתה הקבוצה בהחלט נראית טוב בעיקר בחלק ההתקפי, שם מציגה נתניה משחק מהיר מאד עם מתפרצות קטלניות. לקבוצה חסר עושה משחק שינהל את מרכז השדה והיא סובלת מלא מעט איבודי כדור. נקודה נוספת שהמאמן צריך לתת את הדעת היא העובדה שלהקבוצה עליות וירידות, לצד דקות טובות הופ… היא נעלמת מהמשחק. בהגנה צריכים להפסיק מיד עם המסירות בתוך הרחבה, בין השוער דני עמוס לשחקני ההגנה, התופעה הזו חוזרת על עצמה בכל המשחקים העונה. נגד בית"ר, עודף הביטחון הזה כמעט עלה בשער ואם לא יפסיקו עם זה יחטפו. ראו הוזהרתם!

מחכים למוליכה

לאחר שני משחקי חוץ, ביום ראשון תארח מכבי נתניה את המוליכה עירוני קרית שמונה ובכך תשלים שלושה משחקי ליגה בשבוע. שתי הקבוצות מחפשות נקודות שיסייעו להן במאבק על כרטיס לפלייאוף העליון. מכבי נתניה וקרית שמונה פתחו טוב את העונה והן במומנטום חיובי. שתיהן ללא ספק המפתיעות של מחזורי הפתיחה. צפוי משחק מעניין ושקול בין שתי קבוצות שיחפשו נקודות. תיקו יספק את את קרית שמונה אך לא את מכבי נתניה.

בקרית שמונה הראשונה מוכנים שהעונה תסתיים כבר עתה. ויש לי הרגשה שגם בנתניה לא יתנגדו לסיים במקום בו הם נמצאים. יחד עם זאת, נחזור למציאות, ואם שתי הקבוצות יסיימו את העונה הרגילה עם כרטיס לפלייאוף העליון, יוכלו לסמן את העונה הזו כמוצלחת ביותר.

שתי הקבוצות פתחו את העונה בצורה טובה, ועתה יצטרכו להתמודד גם בפן המנטאלי שכן יגיעו להרבה משחקים כפייבוריטים.

כך או כך, במשחק הצמרת הזה כל תוצאה אפשרית. האמנם?

אין תוכניות לחיזוק בינואר

במכבי נתניה מתכוונים להמשיך עם סגל השחקנים הקיים ולא מתכננים "להשתגע", כשיפתח חלון ההעברות בתחילת ינואר 21. החלון יפתח ב-5/1 וימשך עד 5/2. נכון לעכשיו, אין תוכניות לחיזוק אך מקורב למועדון אמר ל"השבוע בנתניה": "אם הקבוצה תמשיך להשתפר והבעלים אייל סגל יבין שחיזוק עשוי להביא את הקבוצה לפלייאוף העליון, הוא יאפשר למאמן ולצוות המקצועי לצרף שחקן או שניים והוא ידאג לנושא הכספי". ציין אותו מקורב. כידוע, בחלון ההעברות אין מציאות גדולות ולא כדאי לבנות על שחקנים שוברי שוויון ברמת שכר שהמועדון מוכן לשלם. אם ישנם "תותחים" שנפלטים מקבוצות באירופה או מהגדולות בארץ, הם דורשים שכר גבוה מאד. בשלב זה למכבי נתניה אין שחקנים על הכוונת, אך הדברים יכולים להשתנות עד סוף ינואר. למאמן יובהר שאם יהיה צורך בחיזוק והוא יבקש לצרף שחקנים, בקשתו תענה ובתנאי, שזה לא יבוא על חשבון שילובם של שחקנים צעירים במשחקי הקבוצה. בקיצור, לא מתכננים חיזוק אך אם תהיה סיבה, המאמן צפוי לקבל אור ירוק מאייל סגל שעתיד להגדיל את תקציב הקבוצה לכ-18.5 מליון ש"ח.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן