מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

מכבי נתניה ממשיכה בהכנותיה לעונה הבאה, עדיין לא ברור איך יתנהלו המשחקים בתוך משבר הקורונה ואם לא די בכך, למכבי נתניה משבר משלה וברור שהעונה הבאה תהיה או סקנדל או פסטיבל, ההפסד למכבי פתח תקוה מאותת שלא הולך להיות קל העונה

מה קורה במכבי נתניה

ההכנות לעונה הבאה בעיצומן, הכל נראה ברור ומכאן מקור הדאגה של אוהדי הקבוצה. התקציב ינוע מסביב ל-15 מליון ש"ח במקרה הטוב, אם אוהדי הקבוצה והספונסרים לא יעמדו מהצד ויצפו לניסים ונפלאות, בשלב זה לא נראה שאפשר לבנות  על כך ומכאן, אם אוהדי הקבוצה והספונסרים לא ירתמו, התקציב  עלול  לרדת לאזור 13 מליון ש"ח, במילים אחרות, אוהדי הקבוצה יקבעו אם תהיה פה עונה בינונית ומטה או עונה גרועה ומעלה…

תקציב השחקנים ינוע בין 5 מליון ש"ח ברוטו ל-7 מליון ש"ח ברוטו, כך שבכל מצב מדובר בתקציב שלא מבטיח הרבה. האם מכבי נתניה תאבק כנגד הירידה או תהיה במרכז הטבלה? תשובה לשאלה זו נקבל מהשחקנים האלמוניים שיצורפו, כשהתקציב אינו מאפשר החתמות גרנדיוזיות, מצרפים שחקנים אלמוניים וזולים שמחפשים לעשות את הקפיצה שלהם ואז לחפש חוזים טובים ושמנים, אם השחקנים שיצורפו  יפתיעו לטובה מכבי נתניה תמצא את עצמה במקום טוב באמצע, אם הם יאכזבו, מכבי נתניה תאבק על מקומה בליגת העל.

העובדה שיצורפו שחקנים שאינם יקרים אינה סוגרת סיפור מבחינתה של הקבוצה, בדיוק כמו שההחתמות הנוצצות מהקיץ שעבר, הפכו להר שהוליד עכבר. ובכלל, גם משבר הקורונה אינו פוסח על הענף, הספונסרים "מחזיקים חזק" את הכספים ולא ממהרים לשחרר… הוסיפו לכך את העובדה שלא ברור נושא הקהל, כך שאין מכירת מנויים ותקבלו תמונה מאד לא נעימה בנושא הכלכלי במכבי נתניה, כמו ברוב הקבוצות בארץ.

בנושא המאמנים דרפיץ וברדה שחתומים לעונה הבאה אך נשארו מחוץ לקבוצה, טרם נסגר הנושא הכלכלי וכרגע הם יושבים בבית, הסיפור מולם הפך קשה יותר כי כל 14 קבוצות ליגת העל כבר מינו מאמנים, לדעתי הם לא ישארו זמן רב ללא קבוצה ומנגד, לא יקפצו על כל הצעה שיקבלו, מאחר ויש בידהם חוזים כבדים. לדעתי, בסופו של דבר שני הצדדים ששיתפו פעולה במשך 4 שנים ובכבוד הדדי רב, יגיעו לעמק השווה וימצאו את הדרך לסיים יפה את התקופה הכל כך מוצלחת.

ניצחון והפסד בגביע הטוטו

מכבי נתניה ניצחה בכל משחקי האימון שקיימה ואף הביסה 3:0 את כפר סבא, במחזור הפתיחה של גביע הטוטו. ביום שלישי פגשה נתניה את מכבי פתח תקווה והפסידה 1:0 לעולה החדשה לליגת העל. במחזור השלישי בבית ב' תפגוש נתניה את הפועל חדרה. כמו שזה נראה, לא הולך להיות פשוט העונה, סגל הקבוצה חייב! שדרוג. לא אקח סיכון גדול אם אומר שבסגל הזה, להישאר בליגה בתום העונה יחשב להישג. האמנם?

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן