מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שפיץ מהיציע / אפי ישראל

שם הכתב: אפי ישראל

מכבי נתניה ברבע גמר הגביע לאחר ששלחה את באר שבע לפגרה נתניה ניצחה בצדק מקווים לקבל את עפולה בשלב הבא חוזרים לליגה, במחזור הקרוב בני יהודה בחוץ

נתניה ברבע הגמר

הרבה לחץ השתחרר במכבי נתניה לאחר הניצחון במשחק הליגה 0:1 מול אשדוד, הניצחון החזיר את הקבוצה למסלול לאחר ההפסד  למכבי תל אביב ואיפשר לצוות המקצועי להתכונן בשקט למשחק החשוב בשמינית גמר גביע המדינה מול "הצוללת האדומה" מבאר שבע. בנתניה ידעו שהאלופה היוצאת מחפשת להציל את העונה וחששו מהמשחק הזה שעל הנייר נחשב לקשה ביותר. על הדשא נתניה היתה טובה יותר וניצחה בצדק. למעשה נתניה ששיחקה מדקה 71 בעשרה שחקנים, שמרה על רשת נקייה וניצחה בפנדלים שם הגיבור הגדול היה השוער דני עמוס שהציל שני פנדלים. גיא מלמד שהגיע מבאר שבע לנתניה נעץ את הפנדל המכריע ברשת ושלח את באר שבע לקרשים ולמעשה בכך הסתיימה העונה של האלופה בשלושת העונות האחרונות שכבר בשלב כל כך מוקדם סיימה את העונה. עכשיו מקווים בנתניה לקבל את עפולה שהעפילה אף היא לרבע הגמר. הניצחון עשה צדק עם נתניה  שהיתה טובה מבאר שבע. בתחילת העונה באר שבע צירפה לשורותיה את כוכב מכבי נתניה דיא סבע עליו שילמה לנתניה כשמונה מליון שקלים. דיא סבע שיחק בגביע מול נתניה אך מי ראה אותו בכל?

חוזרים לליגה

לאחר ההצלחה בגביע חוזרים לליגה. במחזור הקרוב, נתניה בחוץ מול בני יהודה הקרב צמרת בין השניה לחמישית. בני יהודה נחלשה מעט בחלון ההעברות כשמכרה את ירדן שועה למכבי חיפה. מנגד נתניה במומנטום חיובי אותו מן הסתם תרצה להמשיך. המאמנים יצטרכו להוריד את השחקנים לקרקע  לאחר ההעפלה בגביע לרבע הגמר. צפוי משחק פתוח במושבה בו כל תוצאה אפשרית.

מנשה זוארץ מעוניין לרכוש את מכבי נתניה

זוארץ, תושב העיר נדל"ניסט ואיש עסקים בעל יכולות המוכר וידוע בן 47, גילה עניין ברכישת מכבי נתניה וזאת בעקבות דבריו של אייל סגל אותם הבין זוארץ כאילו הקבוצה למכירה. מנשה זוארץ  אמר להשבוע בנתניה: "אם אכן מכבי נתניה למכירה אני מעוניין להיכנס למשא ומתן בנושא. אפנה לאייל סגל ואם יהיה מעוניין נמשיך הלאה. אני רואה בכך מהלך חעיסקי לכל דבר וכמובן שיש פה גם מהלך שטוב לתושבי העיר. אני בהחלט רציני בנושא ואת השאר אעשה מול מכבי נתניה ובדיסקרטיות." סיים זוארץ. להערכתי האישית, זוארץ מעוניין ורציני ביותר אך לא תהיה פה עיסקה. ימים יגידו.

דילוג לתוכן