מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מכבי נתניה מציגה – השכונה

הפסד צפוי להפועל באר שבע, גרם לזעזועים במכבי נתניה, שלומי דורה פוטר. *במחזור הבא האחרונה תצא למשחק חוץ קשה מול האלופה, מכבי תל אביב * מכבי נתניה מתרגלת למקום האחרון ולא נראה שהיא תיפרד ממנו גם לאחר המחזור הבא * דורה שילם את המחיר אך מה עם אלה שמינו אותו? * בית"ר ירושלים בתנופה.

כצפוי הפסד

מכבי נתניה אירחה את המוליכה הפועל באר שבע וכצפוי הפסידה. לא הופתעתי מהפסד והנני מבין מדוע נכנסו ללחץ ההנהלה לאחר הפסד לקבוצה שאינה מהליגה של מכבי נתניה. נתניה כלל לא הגיעה למשחק הזה, פעל שבע לחצה על הדוושה וסגרה עניין לאחר רבע שעה של משחק ולאחר השריקה התחיל המשחק האמיתי במכבי נתניה. שלומי דורה בחוץ והשכונה הנתנייתית חוגגת שוב. מכבי נתניה הופכת לשכונה, לא מבין איך המועדון הזה מנוהל שהרי אותם אנשים שמינו את דורה החליטו כבר לאחר 9 מחזורים שהוא לא טוב ומי משלם על המחדל? אוהדי הקבוצה ודרך אגב מדובר בקבוצה הנהנת מתמיכה עירונית, למה פיטרו את המאמן ולא העדיפו את הכסף הזה להשקיע בחיזוק? לפני העונה, טענתי שדורה אינו מתאים למכבי נתניה בשבועות האחרונים טענתי שמוקדם מידי לפטר אותו ועדיף תחת פיטוריו לחזק את הקבוצה. סליחה שצדקתי.

בדרך להפסד נוסף

מכבי נתניה המציגה ניהול שכונתי, מציגה גם קבוצה שכונתית, כל אחד עושה מה שהוא רוצה ואין לי טענות לשחקנים זה מה שהם מסוגלים, זה מה שהם יודעים ובכדורגל המשעמם שלנו יש לי הרגשה שזה יספיק להישאר בליגה כי יש גרועות יותר. במחזור הבא מכבי נתניה תצא למשחק חוץ מול האלופה מכבי תל אביב ולא אקח סיכון גדול אם אהמר שאחרונה בטבלה תישאר במקומה, כי האלופה תנצח…

שכונה ושמה מכבי

כאשר אתה ממנה מאמן עליך לתת לו את הזמן להוכיח את עצמו, כאשר אתה ממנה מאמן שסובל מסגל בינוני ומטה בשל בעיות תקציביות, אתה חייב לעמוד לצידו. כאשר אתה סובל ממנחוס ו4 שחקנים מובילים נפצעים בזה אחר זה אין לך ברירה אלא לתמוך המאמן. לידיעת הקורא דורון אוסידון את כל זה לא עשית! פיטוריו של שלומי דורה נבעו מלחץ הקהל ולא משיקולים מקצועיים והרי ברור לנו שאם היו לו עוד 3 נקודות בקופה הוא היה הופך למאמן טוב יותר, אם היו לו 5 נקודות בקופה היית נותן לו חוזה לעוד שנה. מה הסיפור? מר אוסידון. אני לא מבין גם את מינויו של גיא צרפתי יש לי הרגשה שמכבי נתניה מועמדת לזכייה ודאית בתואר השכונה הגדולה של הכדורגל הישראלי ולידיעתך גב' ראש העיר הקבוצה הזו נהנת מתמיכה ומסיוע של העירייה, רק לפני 3 חודשים טענת שביזבוזים המיותרים בעבר גרמו לבור התקציבי הגדול, אז מה קרה עכשיו? האם פיטורי המאמן אינם ביזבוז ודרך אגב… האם האלו שמינו ונכשלו בבחירת המאמן הם אלו שראויים לקבוע מי יהיה המאמן הבא? הלא כולנו ראינו עד כמה הם מבינים בלבחור מאמן.

יאללה בית"ר

ניצחון גדול לבית"ר ירושלים על רעננה וסלובו דרפיץ כבר במקום השלישי איזה פיספוס היה למכבי נתניה בקיץ, כשסלובו הנתנייתי היה מועמד למכבי נתניה וחכמי נתניה הישתהו והמאמן נחת בבית"ר. בסיום המשחק מול רעננה אילו סלובו היה מתמודד על ראשות עיריית ירושלים הוא היה עושה אבק לניר ברקת במחזור הבא דרפיץ ובית"ר יוצאים לחיפה שם יפגשו את הקבוצה הנכשלת של העונה עד עתה, מכבי חיפה. מיותר לציין שניצחון ירושלמי עלול לערער את מעמדו של מאמן מכבי חיפה, רוני לוי. יהיה מעניין במיני דרבי הנתנייתי בין שני המאמנים.

 

תגובה אחת

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן