מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

בלעדי: במכבי נתניה מרוצים מהצוות המקצועי

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

רק שני מחזורים חלפו ולאחר כחודשיים עם הצוות המקצועי בראשותו של ריימונד אטוולד מגלים במכבי נתניה שביעות רצון מהצוות המקצועי ומההתנהלות הרצינית. במה הדברים אמורים? ובכן, במועדון ציינו את סדר היום, את הגישה והדרישות מהשחקנים. שימו לב לסדר היום, פעמיים בשבוע מתקיימים ימי אימון מרוכזים. כבר בשעה 8.00 בבוקר הקבוצה מתכנסת במועדון לארוחת בוקר משותפת המורכבת על ידי תזונאי.

לאחר מכן עבודה בחדר כושר, אימון על הדשא של שעתיים ויותר, ארוחת צהריים משותפת במועדון, מנוחה של כ-3 שעות, אימון נוסף בסיומו הרצאה מקצועית. בשאר הימים, השחקנים מגיעים לאימונים, טיפולים והרצאות ומבלים יחד כ-5 שעות בכל יום.

במועדון הדגישו כי מדובר בשינוי מרענן ובמשמעת מקצועית גבוהה ביותר. גורם המקורב למועדון אמר להשבוע בנתניה: "הגישה הזו מחזקת את חדר ההלבשה, השחקנים כל היום יחד ומתעסקים רק בכדורגל, לא כל שחקן יכול לעמוד בדרישות הללו ולא כולם יכולים לעמוד בקצב הזה. במכבי נתניה מאד מרוצים ממה שקורה במועדון ומהצוות המקצועי". סיים אותו מקורב.

הבעיה בכדורגל שלנו היא שלא תמיד יש להנהלה ולאוהדים סבלנות, המאמן אטוולד אמנם דורש סבלנות, הוא בטוח בדרכו. אך מה לעשות שבכדורגל כמו בכדורגל אין סבלנות והתוצאות על הדשא הן שמכתיבות את הקצב והמדד הוא מספר הנקודות בקופה. לא מן הנמנע שהרצינות והעבודה הקשה יבואו לידי ביטוי על הדשא. מנגד, כל מאמן תלוי בשפיץ של הנעל של שחקניו…

דילוג לתוכן