טבעת עם חריטה – המתנה המושלמת לגבר

6 0

אהבה ויוקרה משתלבות בכף היד כשהן חרוטות על טבעת גברית, אז כשאת או אתה רוצים לבחור מתנה לגבר אהוב במיוחד, טבעת עם חריטה היא התשובה שלכם. אפשר להוסיף מלים שקשורות באמונה ואפשר גם לבטא משהו על אהבה וגעגוע נאמנים. אפשר לבחור גם שרשרת עם חריטה ואז להוסיף תליון שקשור לתחביב של הגבר הזוכה, כמו תליון של עוגן אם הוא אוהב את הים ואת המרחבים, או טבעת עגולה כסמל לשלמות.

שרשרת או טבעת?

הבחירה בין שרשרת או טבעת קשורה גם לבגדים שהוא נוהג ללבוש. אם הוא לובש חולצות פולו, למשל, אז שרשרת תתאים פחות, שכן אז היא תהיה תלויה מעל הצווארון. גם אם הוא לובש או חולצות עם צווארון עגול אבל קטן וסגור, אז עדיף שיענוד טבעת עם חריטה. ככל שהבגדים שלו משאירים צוואר חשוף, כמו חולצה מכופתרת פתוחה מעט, אז שרשרת תתאים לו מאד. תוכלי להוסיף לה תליון עם מסר, כמו עיצוב של זנב לוויתן כסמל לשפע, או אפילו מלים אישיות, כמו בחריטה על טבעת.

רומנטיקה וגבריות בתכשיט אחד

פעם נחשבו טבעות לקישוט נשי אבל מאז שהנסיך לבית המלוכה האנגלי עונד תכשיטים ומאז שאנשי עסקים נוהגים לענוד שרשראות וטבעות, הקישוט הזה מוצא את מקומו גם בהגדרה הגברית. מכאן נובעת האפשרות לקנות טבעת עם חריטה כמתנה שתבטא כבוד, אהבה ואפילו מעמד גבוה. יש מקום להזכיר גם את זמרי ההיפ-הופ שנושאים טבעות בגאון והם גם עזרו לפתוח את הדרך לקשט את הגברים בתכשיטים.

טבעת עם חריטה מתאימה למקרים רבים:

  • יובל נישואין
  • סיום לימודים גבוהים
  • זוגיות חדשה בגיל מבוגר
  • הצלחה בעסקים
  • מזכרת אישית לנסיעה ארוכה

במקרים כאלה, היתרון הגדול של טבעת כזו הוא הייחודיות שלה. רק הטבעת הזו היא שלו והיא יחידה בעולם, כי רק עליה חרוטות המלים המסויימות שבחרת. אפשר לחרוט על הטבעת תאריך מסוים, את השם של בת הזוג או אפילו פסוק מן המקורות, משהו שמבטא אהבה, נאמנות או ברכה לעתיד ולהמשך הדרך.

הטבעת מסמלת גם מעמד ועיסוק, לכן היא מתאימה לאנשי צווארון לבן. ענידה של טבעת מעידה על כך שהגבר אינו עובד במלאכת כפים אלא משיג את כספו באמצעות חשיבה, עסקים או ידע. מה שכן, אפשר למצוא היום טבעת עם חריטה במחיר שאינו בשמיים והיא מתנה מושלמת לגבר שאוהב יוקרה ושהוא מודרני.

תכשיט של נאמנות ואהבה

אהבה יכולה להתגבר על מרחקים גיאוגרפיים אבל כדאי להוסיף לה שרשרת עם חריטה, כתזכורת לאהבה, לגעגוע ולנאמנות. במקרים בהם אי אפשר לתת טבעת עם חריטה, אזי שרשרת תתאים בהחלט, כמו מתנה לחייל שמתחיל שירות במקום רחוק והוא ישמח לקבל שרשרת עם תליון קטן שמסמל הגנה, כמו תליון שחרוט עליו מגן דוד, למשל, או מלים של אהבה, כמו בחריטה על טבעת.

Related Post

בסימן נשי

Posted by - 19 בפברואר 2020 0
שלל אירועים מציעה עיריית נתניה לרגל אירועי שבוע האישה: מפגשי בתים מארחים עם נשים מרתקות, מופעי סטנד-אפ, מפגשי סטיילינג, הצגות,…

פסח ירוק

Posted by - 14 במרץ 2023 0
פסח כבר באוויר, מתחילים להרגיש את ריח הניקיון ורשימת המשימות שלא נגמרת. במגמת השמירה על הסביבה אפשר או צריך להמשיך…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות