חתונה בצל לחימה: אוהד קדוש – חייל המילואים מגדוד 906 המשרת בעזה נאלץ לבטל את חתונתו עם בחירת ליבו עדן סבג  עם תחילת מלחמת 'חרבות ברזל'  

11 0

הפתעה: חתונה בחצר הבית של איש העסקים רוני אינסאז בסביון

השדרה הראשית בכניסה לסביון התקשטה בחמישי בערב (23.11) בילדי ותושבי היישוב שעמדו עם פרחים ודגלי ישראל כדי לשמח חתן וכלה ולחגוג בשמחתם של עדן סבג (28)  ואוהד קדוש (30),זוג אדריכלים,  תושבי העיר אופקים, שחלמו על חתונה אלגנטית.

עדן ואוהד, שהיו צפויים להתחתן בגן אירועים בעיר אופקים, נאלצו לבטל את חתונתם שתוכננה כשנה מראש, בעקבות מלחמת 'חרבות ברזל' וקריאה לצו 8 של אוהד, המשרת בימים אלו בגדוד 906  מרגמות, בעזה.

איש העסקים רוני אינסאז, מבעלי רשת סקופ, ששמע את הסיפור של הזוג החליט לתרום את ביתו ולחגוג לזוג הצעיר חתונה מושקעת המיועדת ל 200  בני משפחה, חברים וכ 40 לוחמים מהפלוגה של אוהד ששוחרו ל 24 שעות מעזה. את כל ההכנות לחתונה תיכנן אינסאנז יחד עם  הכלה עדן וזאת לאחר שהובטח לה שאוהד יצא מעזה ל 72 שעות.

בכניסה לחצר הבית שהפך בין לילה לגן  אירועים,  נערכה קבלת פנים למוזמנים, שכללה ארוחת שף, בר משקאות עשיר ולהקת מוזיקה שקיבלה את האורחים. לאחר הקוקטייל החל  טקס חופה כהלכתו שנערך ע"י רב המועצה הדתית של סביון, שמואל ביסטריצקי יחד עם הרב של העיר אופקים הרב אסף וקנין.

הפתעת החתונה לזוג הצעיר:   אומנים שהתנדבו לחגוג, בניהם:  הסטנדפיסט אדיר מילר – שהנחה את החתונה,והזמרים עדן חסון וליאור נרקיס שהכניסו לחופה ולאחר מכן נערכו הופעות חיות וריקודים עד אור הבוקר.

עדן הכלה ביקשה לברך את משפחת אינסאנז ואמרה: "אני המומה מהמעשים והתרומות של עם ישראל. כשנכנסתי לחצר הבית של המשפחה הנהדרת הזו לא האמנתי למראה עייני- גן אירועים הכי  מעוצב ויפה שראיתי בחיי!!!. אני מודה לאלוהים  על  שזכיתי בכזו חתונה ועל כל העזרה של כל הנוגעים בדבר.  אין דרך להסביר את ההתרגשות- מסתבר שבסוף הכל טובה".

איש העסקים רוני אינסאז אמר:  "אני רואה באירוע זה שליחות. אין מצווה גדולה יותר מלעזור לזוג צעיר שרוצה להקים בית בישראל!  זו אבן דרך להמשכיות   וזו הוקרת התודה קטנה שלנו לאהוד הנלחם בעזה".

צילום אסף לב

Related Post

יפה ומשלנו

Posted by - יוני 10, 2020 0
הקורונה לא תעצור את תחרות "מלכת היופי של ישראל" לשנת 2020 והתחרות תתקיים  ב-13 ביולי עם אפשרות הצבעה מהבית – נתנייתים מתגייסים לטובת ווונדי בלחסן.…

איילת זורר נבחרה בפעם השלישית למותג BMW, אנה ארונוב בצילומים לרשת אינטימה, אברהם פריד בנתניה וגם – עדן פינס בקמפיין לקראת החגים

Posted by - אוגוסט 17, 2023 0
1. לאחר שמותג היוקרה BMW , אותו מייבאת לישראל דלק מוטורס, בחר באשה חזקה, השחקנית ההוליוודית שלנו איילת זורר, להוביל את המותג זו…

כולם הלכו לרוביז

Posted by - נובמבר 3, 2022 0
חדש , חדש, חדש. מתחם תרבות, בילוי ופנאי "מגניב" לבני הנוער של נתניה ולצעירי העיר הושק השבוע. מדובר במתחם ראשון…
כלי נגישות