חנוכה של ניסים

7 0

אז איך חוגגים ? החגיגות הרגילות שאנחנו מכירים מימים ימימה- מוקפאות. עד שאולי חג החנוכה יביא איתו נס. אז מה כן נעשה בחג?

כבר 4 שנים ש"פסטיווקאלי" – פסטיבל הזמר העברי מתקיים. השנה הוא יערך במתכונת מיוחדת ויהיה פתוח לכולם בשידור "לייב" בפיסבוק של עיריית נתניה .  

צילום גלב סמירנוב

בתכנית- הפקות מקור וחיבורים מיוחדים בין האמנים המובילים:

יובל דיין מארחת את שמעון בוסקילה, אמיר דדון עם נרקיס, עיבודים חדשים לטרמולו עם דנה ברגר ועידן אלתרמן, אוהד חיטמן מארח את משי קליינשטיין, סימפוזיון מוזיקלי בהשתתפות חנן יובל, יוסי גיספן, ארקדי דוכין ועוד

וכמובן – הופעות לילדים ולכל המשפחה בצהרי היום עם כוכבת הילדים מיקי, חני נחמיאס, טל מוסרי, ו"גילי בא  לבקר"

15-17.12 פייסבוק "עיריית נתניה" ופייסבוק "היכל התרבות נתניה"

פסטיבל הזמר העברי ביוזמת עיריית נתניה ועמותת היכל התרבות שזכה להצלחה בשנים האחרונות, יתקיים בחג החנוכה בין התאריכים 15-17.12 הפסטיבל, בניהולו האמנותי של אילן גלבוע, יכלול מופעים לכל המשפחה ויארח את מיטב אמני הזמר העברי מכל הזמנים. למרות משבר הקורונה עירייה נתניה לא וויתרה על הפסטיבל ובתמיכת משרד התרבות ומפעל הפיס המופעים יוצגו בשידור לייב מהיכל התרבות נתניה וישודרו בעמוד הפייסבוק של העירייה, יהיו פתוחים לכל הצופים וללא עלות.

הפסטיבל ייפתח ב-15.12 במופע "אגדה של פסנתר" אוהד חיטמן מארח את משי קליינשטיין. מסע קסום לילדות עם השירים האהובים והמוכרים אותם שרים דורות של הורים וילדים. לאחר מכן תתקיים כיתת אמן עם הזמר והיוצר עידן חביב. היום יסתיים באנסמבל "טרמולו", שיארח את עידן אלתרמן ודנה ברגר.

למחרת (16.12) יעלה המופע של מיקי ואורח סבא נתי. היום ימשיך במופע "לאן נעלמו שירי ארץ ישראל מהמוסיקה העכשווי?" סימפוזיון בהנחיית יורם רותם ובהשתתפות חנן יובל, תלמה אליגון, יוסי גיספן, אריאל הורוביץ וארקדי דוכין. בערב יואב קוטנר יארח את אמיר דדון והזמרת נרקיס.

את הפסטיבל יחתום המופע "קדימל'ה" (17.12) בכיכובה של חני נחמיאס, שתארח את כוכבי הילדים האהובים טל מוסרי ו'גילי בא לבקר'- מופע אינטראקטיבי ושמח לכל המשפחה. בהמשך תתקיים כיתת אמן עם דודו פישר ובערב תעלה הופעה אקוסטית של יובל דיין, שתארח את שמעון בוסקילה.

עד תחילת הפסטיבל תעלה חידה יומית עם אסף אשתר, בנושא הזמר העברי ואמני הזמר העברי והקשר לנתניה. החידה תעלה בפייסבוק העירוני מדי בוקר, כאשר הקהל יהיה מוזמן לשלוח פתרונות ולמחרת בבוקר יעלה פתרון החידה. בין כל הפותרים נכון, תיערך הגרלה נושאת פרסים.

צילום תמונה ראשית: אוהד רומנו

Related Post

מוזיאון ישראל מתגייס לחיזוק העורף

Posted by - 18 באוקטובר 2023 0
מוזיאון ישראל נתרם למאמץ ומחבק את תושבי הדרום; המוזיאון מקיים סדנאות יצירה לתושבים המפונים באמצעות פעילות תרבות יצירה וחווייתית; מדריכי…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות