חללי עבודה משותפים לעסקים פוריים

2 0

כמו בכל תחום מתפתח, גם בתחום מיקומי העבודה יש טרנדים וחללי עבודה משותפים זו השיטה המוצלחת ביותר שתופסת תאוצה מיום ליום.

חללי עבודה משותפים

חללי עבודה משותפים זו יוזמה עסקית מבורכת של ניצול שטח לטובת כמה מקומות עבודה. החברה המנהלת את המקום, מקימה באולם גדול כמות גדולה של חדרים המיועדים לעבודה של עובד אחד, שני עובדים או למעלה מכך ועד שמונה עובדים. כל חדר כזה מאפשר עבודה נעימה ונוחה מאד עבור כמות העובדים המתאימה לכך.

כל חדר מאובזר בשולחנות איכותיים ומעוצבים, בכיסאות נוחים המתאימים לעבודה ממושכת וארוניות לשימוש על פי הצורך. העובדים מגיעים לחדר זה, פותחים את המחשב האישי שלהם ועובדים באינטנסיביות בשעות שנקבעו עבורם מראש. בשעות או בימים אחרים, חדר זה מופעל על ידי גורמים אחרים.

סביבת עבודה אופטימלית

סביבת העבודה האופטימלית בחללי עבודה משותפים מייצרת אפקטיביות מקסימלית בשעות העבודה, קיימת בחדר ובחדרים שמסביב אווירת עבודה שמאחדת את כולם ולכן ההצלחות הן כה גדולות ואין אבטלה סמויה.

רבים מהשוכרים עוסקים בתחומי עבודה הקשורים זה לזה ולכן נוצרים ביניהם קשרים עסקיים. דבר המקדם את כל אחד מהעסקים ויוצר לו הכנסות נוספות שלא היו קורות לולא המתחם העסקי המשותף.

חיסכון כספי משמעותי

עלות השכרת משרד(,)דמי שכירות, דמי ניהול, הוצאות הקמה הכוללות עבודות בניה, רכישת ריהוט, עיצוב ועוד הן עלויות גבוהות מאד המכבידות על תזרים המזומנים של כל עסק ובמיוחד בעסקים חדשים. לכן האופציה של השכרת מתחם בתוך חללי עבודה משותפים היא אידאלית.

כל עסק, על פי מספר עובדים שוכר את גודל הרצוי לכמה שעות ביום, כמה ימים בשבוע וכו' . במהלך העבודה בוחן המנהל את שיטת העבודה, היקפיה ומספר העובדים שלו אם גדל או הצטמצם ובכל נקודת זמן הוא יכול לבצע שינוי בתיאום עם ההנהלה. לעבור לחדר קטן או גדול יותר על פי צרכי העסק ובהתאם לחדרים הפנויים במתחם, הגמישות הרבה מאפשרת לבעל העסק חיים שקטים, נוחים וחסרי דאגות.

אם יש לו צורך להעסיק כמה עובדים לפרק זמן קצר שידוע מראש, אפשר גם למקם אותם בחללי העבודה הפתוחים המתאימים לאדם אחד או שניים בנוסף לחדר הקיים.

מיקומם של חללי העבודה

חללי עבודה משותפים תוכננו כך שיהיו נגישים ונוחים מאד עבור השוכרים. לכל מתחם קיים מתחם חניה שהוקם עבור העובדים בלבד כך שהם אינם מבזבזים את זמנם בחיפוש אחר מקום חנייה. בנוסף לכך, כל המתחמים ממוקמים בסמוך לכבישי הגישה המרכזיים כך שמכל מקום אפשר להגיע למתחמים במהירות דרך הכבישים המהירים והרחבים כך שיחסית אין עיכובים עקב עומסי התחבורה.

חללי עבודה

אופיקס חללי עבודה הוא המתחם המוביל באזור המרכז בזכות הניהול הקפדני, ההיצע הגדול של חללי עבודה משותפים בכל גודל רצוי, חדרי הישיבות המפנקים וסביבת העבודה המאתגרת הבנויה בדיוק על פי הצרכים של העסקים בעידן המודרני.

Related Post

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות