ח"כ יעקב שמאי

7 0

השבוע התקיים טקס הנצחה לזכרו של ח"כ לשעבר יעקב שמאי ז"ל, תושב האזור, במרפאת מאוחדת 'עיר ימים' בנתניה, שתקרא מעתה על שמו. ח"כ שמאי כיהן, בין היתר, כחבר דירקטוריון בקופה וכיו"ר מאוחדת בין השנים 2014-2016. האירוע המרגש נערך בנוכחות בני המשפחה ובכירי הקופה. 


פעילותו הציבורית של יעקב שמאי ז"ל הייתה עשירה והוא מילא תפקידים רבים, בהם: ח"כ מטעם הליכוד בכנסת ה- 11, עד הכנסת ה- 13, ממלא מקום יו"ר ההסתדרות, מנכ"ל ויו"ר רשת עמל וחבר דירקטוריון בחברת חשמל. במסגרת תרומתו ופועלו בדירקטוריון מאוחדת, הוא היה מיוזמי וכותבי תקנון קופ"ח שתקף עד היום, וכן אפשר את המשך הרצף הניהולי התקין של הקופה.


"בזכות מאבקו למען הצדק החברתי, נחקקו חוקים רבים למען העובדים והאדם הפשוט, חוקים המייצגים את ערכי השוויון וקידום החלש אמרו עליו שהיה קולו קול מלכד, ממתן, אידיאולוג חברתי אמיתי. איש ערכים, איש של כבוד לכל אדם. שותף נאמן ובעיקר מאמין בצדקת הדרך. בזכות אלו ועוד סחף אחריו רבים והשאיר את חותמו והשפעתו בכל מקום בו נכח". כך, ספד לו בני כאהן, מנהל תחום כלכלת עבודה במאוחדת שהנחה את הטקס. 
"מאוחדת יודעת להנציח, להוקיר ולכבד את המשפחות ואת האנשים שתרמו לארגון. שמו של יעקב שמאי ייזכר פה לעד" אמרה מנכ"לית מאוחדת, סיגל רגב רוזנברג.

Related Post

עיצוב ממלכת השינה

Posted by - 29 באוקטובר 2018 0
זהו, הן כבר כמעט כאן! העונות הקרות בדרך חזרה לחיינו וזה בדיוק הזמן להכניס אווירה חמימה ועוטפת לחדרי הבית השונים.…

לרגל יום המאבק הבינלאומי למניעת אלימות נגד נשים, נבדק ונמצא כי: 42% מהנשים והגברים בישראל מדווחים כי חוו לפחות חוויה אחת של הטרדה מינית במרחב הציבורי

Posted by - 23 בנובמבר 2021 0
 תכנית STAND UP למניעת הטרדות מיניות במרחב הציבורי מתעתדת להכשיר עשרות אלפי איש בשנה בישראל לרגל יום המודעות לאלימות נגד נשים, מותג הביוטי לוריאל…
כלי נגישות