מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

פרס החינוך לפנימייה מצטיינת לאורט נתניה

בהודעת המינהל לחינוך התיישבותי במשרד החינוך שעליה חתומים יו"ר ועדת הפרס, ארז שעיוביץ, מנהלת המינהל לחינוך התיישבותי במשרד החינוך, אילנה נולמן, ומנהל האגף לחינוך והדרכה בפנימיות, רון פריזלר, נכתב: "הננו שמחים לבשר לכם, כי הפנימיה, אורט נתניה, זכתה בפרס על הצטיינות במינהל לחינוך התיישבותי, פנימייתי ועליית הנוער לשנת תשפ"ג. ועדת הפרס ביקרה במוסדכם והתרשמה עמוקות מהעבודה החינוכית, הטיפולית והערכית הנעשית בפנימייה".

אורט נתניה מקדמת ספורטאים מצטיינים בשלל ענפים, קולטת עליה ומעודדת למעורבות חברתית. מאז היווסדה לפני 55 שנים, התחנכו בפנימייה מעל 1200 בוגרים, שנמצאים בעמדות מפתח בחברה הישראלית – בכלכלה, בצבא, ברפואה ובספורט.

בפנימייה פועלות קבוצות של תכנית נעל"ה (נוער עולה לפני הורים), לצד עולים חדשים ומשפחות ותיקות. צוות הפנימיה משקיע ופועל לקליטה מיטבית של החניכים, תמיכה בתהליך ההיכרות עם החברה והתרבות הישראלית, מימוש הפוטנציאל האישי והלימודי, הכנה ליציאה לחיים עצמאיים, לגיוס משמעותי בצה"ל ולהשתלבות בהשכלה גבוהה.

יוסי מיכאל, מנהל הפנימיה ל "השבוע בנתניה": "התרגשנו לקבל השבוע את ההודעה על זכייתנו בפרס החינוך. זוהי הבעת אמון על העבודה החינוכית, המסירות וההשקעה של צוות הפנימייה. אנחנו רואים בכל ילדה וילד עולם ומלואו ומאמינים כי ליווי אישי הוא המפתח לחיזוק תחושת המסוגלות העצמית והשאיפה למצוינות".

דילוג לתוכן