חיים חדשים ברהיטים ישנים

7 0

רגע לפני חג הפסח, אל תמהרו לזרוק רהיטים ישנים – תנו להם חיים חדשים. כל רהיט יכול לקבל משב רוח מרענן עם הצבע הנכון ולהפוך לחדש.

בן אם מדובר בשידה הישנה של סבתא, כיסאות רעועים, שולחנות עבודה – ישנן דרכים יצירתיות להפיח חיים חדשים ברהיטים בלויים על ידי הוספת שכבת צבע טרייה.

מאת : אריקה וייס, יזמת ומפתחת 'הצבע של אריקה'

חידוש רהיטים הפך לטרנד לא קטן, ויש לכך סיבות טובות. צביעת רהיטים מחדש היא לא רק חיסכון כלכלי עצום, אלא, זו דרך חיים אקולוגית וידידותית יותר לתת טאצ' אישי לרהיטים נוסטלגיים או רהיטים חדשים שהצבע לא מוצא חן בעיניכם.

אז מה עושים ?

לקרוא את ההוראות – קראו בעיון את ההוראות על גבי הצבע שרכשתם. כל סוג צבע מגיע עם הוראות ספציפיות, שימוש נכון בצבע יבטיח תוצאות איכותיות..

מברשת צבע – חשוב להשתמש במברשת סיליקון כזו שלא תשאיר זיפים על הצבע. התאימו את המברשת לרהיט הספציפי אותו אתם רוצים לצבוע, על מנת להבטיח שהתוצאה הסופית תהיה יוצאת דופן.

אריקה וייס מלאכים מגן עדן צילום נטלי זקס

תקנו פגמים – אם על גבי הרהיט יש פגמים קלים, יש לתקן אותם באמצעות שפכטל עץ. כשהשפכטל מתייבש יש לשייף עד למראה חלק ורק אחר כך לצבוע.

במידה ויש חלקים שאותם לא תרצו לצבוע, הדביקו מסקינטייפ נייר על האזור.

הניחו את הרהיט באזור מואר, כדי לראות את הפגמים הקיימים וכך, הצביעה תהיה חלקה ומוארת יותר.

יותר שכבות, פחות צבע – אל תנסו להשיג כיסוי מלא כבר מהשכבה הראשונה. יש למרוח שכבה דקה להמתין לייבוש מלא במשך שעתיים, ולאחר מכן לחזור לשכבה שנייה. מספר השכבות הינן בהתאם לצבע הרהיט המקורי ולגוון אותו תרצו לצבוע.

מתי הכי נכון לצבוע את הרהיטים – בכל עת בשנה ניתן לצבוע את הרהיט. ככל שהסביבה פחות לחה, כך ייטב.אדגיש שלצבע אין ריח, ולכן ניתן לצבוע את הרהיט בחלל סגור.


איזה חומרים תצטרכו כדי להשלים את משימת החידוש?

צבע כמובן , מברשות סיליקון, כרית החלקה, סלוטייפ, בד לח, כפפות, עיתון או ניילון על הרצפה.

צילום: נטלי זקס

Related Post

ונעבור לתחזית: עונת החתונות כבר פה

Posted by - 10 ביוני 2022 0
מעצב השיער המוביל רואי דניאל –ללוריאל פרופסיונל, מסרק כלות מזה 15 שנים מעדכן את הקוראים של השבוע בנתניה בכל הטרנדים הצפויים לקיץ 2022: ולעונת…

הכול על מחסומים לאירועים

Posted by - 29 באוקטובר 2018 0
הפקה של אירועים גדולים והמוניים היא עניין מאוד מורכב. מצד אחד אנחנו רוצים לעשות הכול כדי שהאירוע יהיה כמה שיותר…
כלי נגישות